Slīpēšana bez putekļiem

Labāka slīpēšanas pieredze

Atklājiet dažādas uzlaboto slīpēšanas risinājumu priekšrocības un uzziniet, kā veselīga darba vide, paaugstināta produktivitāte un augstas kvalitātes apdare veicina labākus biznesa rezultātus.

Mirka sāka meklēt bezputekļu slīpēšanas risinājumus pirms vairāk nekā 20 gadiem. Inovatīvais slīpēšanas režģis Mirka Abranet® kļuva par sākumu jaunai bezputekļu darba filozofijai, kas attiecās uz jauniem slīpēšanas instrumentiem un elektroinstrumentiem ar vienu mērķi - uzlabot slīpēšanas pieredzi.

Bezputekļu slīpēšanas priekšrocības

Darbinieki ir vissvarīgākā uzņēmuma vērtība. Mirka slīpēšanas risinājumi samazina kaitīgo slīpēšanas putekļu ietekmi. Ieguvumi ir ne tikai labāka veselība un mazāks risks, bet arī labāks rezultāts.

Fakti par putekļiem

Visbīstamākie putekļi ir tie, kas sastāv no mazām daļiņām. Tos sauc par PM2.5 un var iekļūt dziļi plaušās. Mirka šķīdumi ar 99,97% efektivitāti noņem daļiņas, kas ir mazākas par 0,3 µm.

Tas ir Abranet®

Bezputekļu slīpēšana Abranet abrazīvs

Mirka Abranet ir aprīkots ar režģa struktūru, nevis parasto papīra pamatni. Putekļi tiek noņemti ļoti efektīvi tieši instrumentā, kas uzlabo darba kvalitāti un darba vidi. Abranet produktu grupa ir paplašinājusies un tagad aptver daudzas dažādas slīpēšanas jomas.

Veiktspēja

Bezputekļu slīpēšanas biznesa priekšrocības

Bezputekļu slīpēšanas biznesa priekšrocības

Putekļu noņemšana ir labākais risinājums darba vietas produktivitātes palielināšanai. Strādājot vidē, kurā nav putekļu, tiek samazināts laiks, kas nepieciešams darba pabeigšanai, kas nozīmē, ka darbinieki darbu paveiks ātrāk. Tātad jūs varat koncentrēties uz vissvarīgāko - veltiet vairāk laika apdarei.

Mazāk nekārtības, mazāk stresa

Putekļu tīrīšana bieži rada stresu, jo ir nepieciešams daudz laika, lai no tā pilnībā atbrīvotos. Izvēloties bezputekļu slīpēšanas risinājumu, tiek nodrošināta ne tikai tīra darba vieta, bet arī slīpēšana ir bez stresa.

Putekļu noņemšana, izmantojot efektīvus putekļu sūcējus

Mūsdienās slīpmašīnas un slīpēšanas instrumenti tiek padarīti arvien efektīvāki, koncentrējoties uz slīpēšanas risinājumiem bez putekļiem. Šādu izmaiņu rezultātā putekļsūcējiem tiek izvirzītas lielākas prasības. Mirka putekļsūcēju un piederumu klāsts atbilst tirgus un veselības un drošības iestāžu prasībām. Mirka putekļu sūcēji ir paredzēti bezputekļu slīpēšanai gan ar elektriskajām, gan pneimatiskajām slīpmašīnām, kā arī manuālajiem slīpēšanas paliktņiem.

Vai zinājāt šos faktus par putekļu novēršanu?

Vai zinājāt šos faktus par putekļiem?

  • Kā noslīpēt, lai viss apkārt nekļūtu putekļains? Kā izvairīties no putekļiem?

Lielākā daļa slīpēšanas darbu ir dabiski putekļaini, tāpēc Mirka to uztver nopietni. Izmantojot instrumentu ar putekļu noņemšanas funkciju, putekļus var droši noņemt no virsmas, lai novērstu to iekļūšanu gaisā, ādā, plaušās vai jebkur citur, kur jūs nevēlaties, lai tie nonāktu. Ar Mirka putekļu sūcējiem putekļi tiek droši ievietoti viegli nomaināmā maisiņā.

  • Kāpēc ir svarīgi sūkt putekļus, nevis bieži tīrīt virsmu?

Visbīstamākie ir tā sauktie neredzamie putekļi, kas var ilgstoši uzturēties gaisā un uzkrāties plaušās. Tie ilgi paliek gaisā, pirms nosēžas uz virsmām.

  • Vai visi putekļi ir vienādi?

Putekļu veidi atšķiras. Piemēram, krāsas daļiņas var būt ļoti toksiskas, un cietas koksnes putekļi ir ārkārtīgi kaitīgi, ja tos ilgstoši ieelpo.

  • Vai putekļu novēršanas instrumentiem ir nepieciešams aizsargaprīkojums?

Lai gan Mirka bezputekļu slīpēšanas instruments no gaisa noņem gandrīz visus putekļus, veselības aizsardzībai vienmēr jālieto aizsarglīdzekļi.

  • Vai ar bezputekļu slīpēšanas elektroinstrumentiem un putekļu sūcējiem var izmantot jebkuru slīppapīru?

Un jā un nē. Ir pieejams atbilstošs smilšpapīrs, taču, lai nodrošinātu pilnīgu putekļu noņemšanu, jāizmanto sieta tipa slīpmašīnas – jo vairāk caurumu, jo efektīvāk slīpmašīna uzsūc putekļus. Lai palīdzētu noņemt gandrīz visus putekļus, tika izveidots efektīvs slīpēšanas instruments - "Mirka Abranet".

  • Vai bezputekļu slīpēšanas iekārtai ir nepieciešama apkope?

Lai nodrošinātu visu putekļu noņemšanu, regulāri jāmaina bezputekļu slīpmašīnas filtri, putekļu maisi un slīpēšanas materiāls. Turklāt mēs iesakām regulāri tīrīt dzirnaviņas.

Mēs vienmēr priecājamies dzirdēt jūsu viedokli.

Iepazīstieties ar dažiem klientiem. Lūk, ko viņi saka par Mirka instrumentiem, abrazīviem materiāliem un risinājumiem.

Kauhavan Puutyö, Somija

Kauhavan Puutyö jau vairāk nekā 30 gadus ražo un atjauno darbagaldus dažādiem klientiem. Pateicoties "Mirka" bezputekļu slīpēšanai, uzņēmums var strādāt efektīvāk un sasniegt labākus rezultātus. „Pateicoties Mirka risinājumiem, mēs katru gadu ietaupām 52 stundas. Mums ir vairāk laika, lai radītu kaut ko jaunu."

Sāra Hillberga, Apvienotā Karaliste

Vai esat noguris no darba dienas beigām justies kā sniegavīram? Izmēģiniet Mirka risinājumus un ietaupiet laiku un naudu. Sāra Hilberga no Paint Pot Ladies stāsta, ko viņai nozīmē slīpēšana bez putekļiem. "Tas ir lieliski ne tikai man, bet arī maniem klientiem, jo ​​putekļi nenonāk mūsu plaušās."

Bezputekļu slīpēšanas pionieri

Abranet®, kas tika izgudrots pirms vairāk nekā 20 gadiem, radīja revolūciju slīpēšanas procesā. Tā tas viss sākās.

Putekļu vietā koki. Tīrs gaiss ar Abranet.

Tīrs gaiss ar Abranet

Gaisa piesārņojums Indijā ir nopietna problēma. Emisiju samazināšana ir ļoti svarīga, lai uzlabotu gaisa kvalitāti, piemēram, Deli. Taču ar koku palīdzību varam dot savu ieguldījumu kopējā mērķa sasniegšanā. Vietējais lūgšanu fikuss (Ficus religiosa) katru gadu spēj absorbēt aptuveni 27 kg putekļu.

Tā kā Abranet bezputekļu slīpēšanas šķīdums katru dienu savāc aptuveni 2,3 kg putekļu, kopā ar Give me trees Deli, Abranet stādīs vienu koku uz katriem 500 mēnesī izmantotajiem Abranet diskiem.

Pirmie koki tika iestādīti 2019. gada pavasarī, un iniciatīva turpināsies!