• Akcija Akcija

Sienas slīpmašīna Mirka LEROS 950CV 225 mm, 5.0 mm + skrūves maiss

Kods : MIW9502022BA Drukāt

Mirka LEROS 950CV - unikāla elektriskā slīpmašīna, tās īpašības ir nesalīdzināmas ar citām līdzīgām slīpmašīnām, tai ir izcila ergonomika, tā nodrošina ātru un vienmērīgu slīpēšanas procesu un izcilu apdares kvalitāti.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1 207,00 €
gab / ar PVN
-10% 1 339,47 €
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka LEROS 950CV - unikāla elektriskā slīpmašīna, tās īpašības ir nesalīdzināmas ar jebkuru citu līdzīgu slīpmašīnu. Mirka LEROS ir vieglākā sienu un griestu slīpmašīna ar izcilu ergonomiku, nodrošina ātru un vienmērīgu slīpēšanas procesu un izcilu apdares kvalitāti.

Priekšrocības:
• Vieglums. 5,0 mm orbitālā slīpmašīna sver mazāk par 3,5 kg. Tā kā instruments ir viegls, operators var strādāt ilgāk ar mazāku nogurumu.
• Elastīgums. 180° elastīgā slīpēšanas galva palīdz operatoram ērti sasniegt grūti sasniedzamas virsmas un strādāt ērtā pozā.
• Pieejamība. Vai vēlaties sasniegt vēl augstāk? Lai slīpētu ar Mirku LEROS, jums nav vajadzīgas kāpnes. Vienkārši piestipriniet instrumentam 50 cm garo pagarinājumu un varēsiet slīpēt gan augstos griestus, gan sienas.
• Kompaktums. Pateicoties kompakti veidotajam paliktnim, slīpmašīna var strādāt tuvu stūriem, un instrumentu ir viegli vadīt, jo slīpēšanas paliktni neaizsedz birstes, un instruments darbojas orbitālās kustībās.
• Konsekvence. Bezsuku motors nodrošina nemainīgu slīpēšanas ātrumu pat pie lielas slodzes. Šādam dzinējam nepieciešama arī mazāka apkope.
• Tīrība. Lai iegūtu vislabāko virsmas apdari un slīpēšanu bez putekļiem, izmantojiet slīpmašīnu ar Abranet abrazīvu un rūpniecisko putekļu sūcēju. Slīpēšana bez putekļiem rada tīrāku un veselīgāku darba vidi. Tā kā starp abrazīvu un pulējamo virsmu neveidojas putekļu slānis, tiek pagarināts abrazīva kalpošanas laiks, samazinātas darba laika izmaksas un iegūta labāka virsma.
• Ērtības. LEROS 950CV soma pasargās instrumentu no bojājumiem transportēšanas laikā, savukārt somā esošās kabatas varēsiet izmantot piederumu uzglabāšanai.

Komplektā ietilpst auduma maisiņš, skrūves, ir arī slīpēšanas paliktnis un jāizmanto ar starppaliku.

Iespējas

Garums 144 cm
Jauda 350 W
Spriegums 220 - 240 V
Skaļuma līmenis 73 dB
Orbīta 5 mm
Pēdas izmērs 225 mm
Vibrēšanas līmenis 2,5 m/s²
Frekvence 50/60 Gz
Pēda komplektā MIW9514311
Ātrums 4000 - 8000 apgr./min
Nosūces sistēma Centrālais vakuums
Svars 3.5 kg

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0