Esiet sveicināts RIGALIT Group vietnē!

Uzņēmuma vēsture ir vairāk nekā 29 gadu gara. Tās aizsākumi ir meklējami Rīgā — šeit 1991. gadā dibinājām uzņēmumu, kas sāka Latvijā ražoto koka plātņu materiālu eksportēšanu uz Eiropas valstīm. Toreiz uzņēmumā RIGALIT strādāja tikai 6 darbinieki. Plašāka informācija par mūsu uzņēmuma dibināšanu un attīstību ir pieejama sadaļā “Par kompāniju. Firmas vēsture”.

Šodien, specializējoties piegādes jomā, uzņēmums piedāvā augstkvalitatīvas līmes un saistvielas, lakas un krāsas koksnei, kā arī speciālu papildaprīkojumu, kas ir nepieciešams šo izstrādājumu dozēšanai, sajaukšanai un uzklāšanai. Piedāvātajā produktu klāstā ir daudzveidīgi slīpmateriāli, kā arī rokas slīpēšanai un pulēšanai paredzētais aprīkojums un instrumenti.

RIGALIT Group uzņēmumi atrodas Latvijā, Lietuvā un Baltkrievijā — tas ļauj mums sadarboties ar klientiem no dažādām valstīm.

Mēs pārstāvam tādus zīmolus kā Akzo Nobel Wood Finishes and Adhesives, SIKKENS, MIRKA Ltd., turklāt esam uzsākuši sadarbību ar uzņēmumu J. WAGNER GmbH.

Darbinieku skaits trīs valstīs pašlaik ir 48.
 
Uzņēmumā RIGALIT strādā profesionālie speciālisti, kuri rīkojas, lai īstenotu kopīgo mērķi: nodrošināt klientam maksimāli plašāku produktu un pakalpojumu klāstu. Mēs vienmēr palīdzēsim jums izvēlēties nepieciešamo materiālu, kas būs piemērots jūsu uzņēmumā īstenotajiem tehnoloģiskajiem procesiem, sniegsim konsultāciju par konkrētu tehnoloģisko risinājumu priekšrocībām vai trūkumiem un piedāvāsim jūsu vajadzībām piemērotāko izstrādājumu vai pakalpojumu, ņemot vērā gan tā cenu, gan kvalitāti.

Uzņēmums RIGALIT 2021.gadā svinēs savu 30. gadadienu. Mēs sirsnīgi pateicamies visiem klientiem un partneriem, kuri bija ar mums visus šos gadus!