SIA Rigalit produktu vadītāju kontakti:

Mirka abrazīvi un instrumenti:

Sergej

El.p.: sergej@rigalit.lv

Mob.: +371 292 42564

Mirka-rankinis-šlifavimas

Wagner krāsošanas aprīkojums:

Andrejs

El.p.: andrejs@rigalit.lv

Mob.: +371 280 01132

wagner-dažymo-įranga

Akzo Nobel koka līme:

Ivan

El.p.: ivan@rigalit.lv

Mob.: +371 294 86301

AkzoNobel-klijai-medienai

Sikkens āra koka apdare:

Aigars

El.p.: aigars@rigalit.lt

Mob.: +371 262 62819

Sikkens-medienos-apdaila




Kontakti:

Instrumentu serviss:

Mirka:

El.p.: sergej@rigalit.lv

Mob.: +371 292 42564

Wagner:

El.p.: andrejs@rigalit.lv

Mob.: +371 280 01122

Adrese: Melluzu iela 15, Rīga, LV-1067

Noliktava:

Adrese.: Melluzu iela 15, Rīga, LV-1067

Rekvizīti:

SIA "RIGALIT"

Adrese.: Mellužu iela 17, Rīga, LV-1067

Mob.: +371 674 18031

Fakss.: + 371 67 418 078

El.p.: rigalit@rigalit.lv

Direktors:

Aleksandrs

El.p.: aleksandrs@rigalit.lv

Mob.: +370 657 57723

Grāmatvedība:

Darba stundas:

I-IV 8:00-17:00

V 8:00-16:00

VI-VII NEDRĪKSTAM