Neatkarīgi no tā, kādu darbu jūs veicat, katrs darbs ir jādara kvalitatīvi un profesionāli. Noteikti būs daudz vieglāk pieņemt pareizos lēmumus un pieņemt lēmumu, izmantojot pieredzējušu speciālistu padomus un visu pārrunājot tiešraidē vai pa telefonu.

 šlifavimo medžiagos konsultacija Vai jums ir problēmas ar virsmas sagatavošanu gruntēšanai vai krāsošanai? Vai meklējat labākus pulēšanas risinājumus? Vai vēlaties, lai jūsu sagatavošanās darbotos dažas darbības ātrāk?

Manuālās un mašīnas slīpēšanas speciālists Sergejs atbildēs uz visiem jūsu jautājumiem pa tālruni +371 292 42564 vai e-pastā. pa pastu sergey@rigalit.lv,

Medienos apdaila konsultacijaVai jums ir problēmas ar krāsas noplūdi? Vai jums ir dizains, bet nezināt, kā to izpildīt? Vēlaties apmierinātu klientu īsākā laikā?

Koka apdares materiāli: krāsas, lakas, beices. Jaunākās krāsošanas tehnoloģijas un modes. Krāsu kolekciju un colortunes krāsu pielāgošana Jūsu klientu vajadzībām - visus jauninājumus uzzināsiet, zvanot pa tālruni +371 29 242 975 (juris@rigalit.lv) vai +371 262 62819 (aigars@rigalit.lv).

    Klijų medienai konsultacija Vai jums ir problēmas ar ielīmēšanas darbību? Vai vēlaties līmēt ātrāk? Vai vēlaties iegūt labākas līmes šuves īpašības?

Zvaniet līmes tehnologam Ivan: +371 294 86301 (ivan@rigalit.lv), lai saņemtu telefonisku konsultāciju vai reģistrētos uz tikšanos.

 Dažymo įrangos konsultacija Vai jums ir jautājumi par to, kādu krāsošanas metodi, instrumentu vai krāsošanas sistēmu izvēlēties?

Uz šiem un citiem svarīgiem jautājumiem vadītājs tehnologs Andrejs atbildēs pa tālruni +371 280 01132 vai e-pastu. pa pastu andrejs@rigalit.lv.

RIGALIT SIA profesionāļi ir gatavi sniegt konsultācijas, dalīties savā uzkrātajā pieredzē, palīdzēt pieņemt atbilstošus lēmumus. Sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim veidu, kā palīdzēt. Mēs varam palīdzēt sasniegt pareizo rezultātu!