Griešanas diski
Griešanas diski
Režģis
Saraksts

Griešanas diski

Metāla un nerūsējošā tērauda griešanas diski ir īpaši piemēroti profesionāļiem, kuri strādā ar metālu, nerūsējošo tēraudu vai līdzīgiem materiāliem. To raksturo liels griešanas ātrums, izturība un augsta karstumizturība. Tas nodrošina precīzu un efektīvu griešanas procesu neatkarīgi no darba sarežģītības.

Karbosan griešanas diski ir pieejami ļoti plašā klāstā, lai atbilstu abrazīvo izstrādājumu lietotāju un uzņēmumu veiktspējas, dzīves un kvalitātes prasībām.

To diametrs ir 100 mm, 115 mm, 125 mm, 180 mm, 230 mm, 300 mm, 350 mm, 400 mm, 500 mm un biezums ir 1,0 mm, 1,2 mm, 1,9 mm, 2,5 mm, 3,0 mm, 4,0 mm. , 5,0 mm pārnēsājamiem rokas elektriskajiem zāģiem, pārnēsājamām rokas elektriskajām slīpmašīnām un stacionārajiem griešanas statīviem.

Nodrošina ērtu lietošanu ar ātrām un ērtām griešanas īpašībām un zemākas ekspluatācijas izmaksas, pateicoties ilgākam kalpošanas laikam.

Papildus standarta produktu klāstam vispārējām metāla griešanas operācijām, liešanas griešanai, sliežu griešanai, marmora un dabīgo iežu griešanai, nerūsējošajam tēraudam ("inox") un daudziem citiem materiāliem, Karbosan piedāvā īpašus risinājumus metālietilpīgām nozarēm, piemēram, lietuves un kuģu būvētavas.

Visi Karbosan zīmola abrazīvie izstrādājumi tiek ražoti un pārbaudīti saskaņā ar OSA standartiem.

Aktīvie filtri