Mūsu privātuma principi

Mēs raugāmies uz jūsu privātumu ļoti nopietni un apsolām jums 5 lietas:

• Mēs VIENMĒR nodrošināsim, lai jūsu personas dati tiktu apstrādāti, ņemot vērā spēkā esošo datu aizsardzības likumu prasības.

• Mēs VIENMĒR sniegsim jums pilnīgu un skaidru informāciju par to, kādā veidā un kādiem nolūkiem tiek apstrādāti jūsu personas dati. Šis solījums ietver jūsu informēšanu par to, kādi dati par jums tiek vākti, kas ar tiem tiek darīts, ar ko tie tiek koplietoti un pie kā jums ir jāvēršas, ja jums rodas jautājumi.

• Mēs VIENMĒR nodrošināsim jums iespēju vienkārši pateikt STOP, ja vairs nevēlēsieties saņemt mūsu mārketinga ziņojumus.

• Mēs VIENMĒR darīsim visu, kas ir mūsu spēkos, lai aizsargātu jūsu personas datus un nodrošinātu, ka pie tiem nepiekļūtu personas, kurām uz to nav tiesību.

• Mēs VIENMĒR nekavējoties atbildēsim uz jūsu jautājumiem par personas datu apstrādi.

Mūsu Privātuma politika

Pēdējo reizi atjaunota: 2021. g. 21. jūnijā.

Mēs aizsargājam jūsu privātumu un nodrošinām, lai jūsu personas dati tiktu aizsargāti.

Šajā Privātuma politikā ir izklāstīts, kuri personas dati tiek vākti, kā tie tiek apstrādāti un glabāti, sniedzot jums mūsu piedāvātos pakalpojumus. Tas ietver informāciju, kas iegūta, neizmantojot internetu, tirdzniecības vietās vai, sniedzot pakalpojumus klientiem ar tīmekļa vietnes www.rigalit.lv, lietotņu (ieskaitot viedtālruņu lietotnes) un trešo pušu platformu starpniecību (“Vietnes”).

Šī Privātuma politika tiek piemērota arī mūsu noteikta mērķa saturam, ieskaitot piedāvājumus internetā un produktu un pakalpojumu reklāmu, kuru, pārlūkojot vietnes tīmeklī, varat redzēt trešo pušu vietnēs, platformās un lietotnēs (“Trešo pušu vietnes”). Vēršam uzmanību, ka šajās Trešo pušu vietnēs var būt spēkā cita privātuma politika un noteikumi. Ieteicams iepazīties ar šiem noteikumiem, pirms Trešo pušu vietņu izmantošanas.

1. KURŠ IR ATBILDĪGS PAR JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDI?

Mēs, “RIGALIT SIA” (turpmāk tekstā “RIGALIT SIA” vai “mēs”), esam atbildīgi par jūsu personas datu apstrādi mūsu Vietnē, datubāzēs u.c.

2. KĀ ES VARU SAZINĀTIES AR PERSONU, KURA IR ATBILDĪGA PAR DATU APSTRĀDI?

Ja jums ir jautājumi, kas ir saistīti ar jūsu personas datu apstrādi, varat vērsties pie personas, kura mūsu uzņēmumā ir atbildīga par datu aizsardzību, rakstot uz e-pastu: rigalit@rigalit.lv vai sūtot vēstuli pa pastu: ULMAŅA PARKS 2, "Kalnini, Mārupe, LV-2167, Latvia, tālr. Nr. +371 674 18031.

3. KAS IR PERSONAS DATI?

Personas dati ir informācija, pēc kuras iespējams tieši vai netieši jūs identificēt (“personas dati”). Parasti tie ietver jūsu vārdu, uzvārdu, adresi, e-pasta adresi, tālruņa numuru, taču var ietvert arī jūsu IP adresi, iepirkšanās ieradumus.

4. KAS NOTIEK, JA JŪS MUMS SNIEDZAT SAVUS PERSONAS DATUS VAI MĒS IEGŪSTAM JŪSU PERSONAS DATUS CITĀ VEIDĀ?

Mēs vācam jūsu personas datus tieši vairākos veidos, piemēram, kad jūs mums sniedzat savu personisko informāciju, reģistrējoties kā klients mūsu Vietnē vai piedaloties mūsu lojalitātes programmās, reģistrējot dalību mūsu organizētajos semināros, abonējot mūsu jaunumu vēstuli, saņemot informāciju vai elektroniskos ziņojumus, pērkot no mums produktus un pakalpojumus, aizpildot aptaujas, iesniedzot pieprasījumus vai sazinoties ar mūsu darbiniekiem.

Kad jūs mums sniedzat savus personas datus, mēs tos apstrādājam šajā Privātuma politikā noteiktajā kārtībā un nolūkiem. Ja jūs nevēlaties, lai mēs apstrādātu jūsu personas datus, lūdzam jums mums tos nesniegt.

Mēs varam iegūt jūsu personas datus arī no citiem avotiem, ieskaitot komerciālā sektora datu avotus, piemēram, publiskās datubāzes un datu reģistrētājus, kā arī informāciju no trešajām pusēm. Ja nevēlaties, lai jūsu personas dati tiktu iegūti no citiem avotiem, norādiet savas vēlmes attiecīgajiem avotiem.

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, lai varētu sniegt jums pakalpojumus, kā tas ir izklāstīts turpmāk tekstā. Konkrētos gadījumos mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, tikai saņemot jūsu piekrišanu, piemēram, visbiežāk gadījumos, kad apstrādājam jūsu personas datus mārketinga nolūkā, izmantojam sīkdatnes vai datus par atrašanās vietu. Citos gadījumos mēs varam izmantot citu juridisku jūsu personas datu apstrādes pamatu, piemēram, ar jums noslēgtā līguma izpilde, vai, ja mums ir citas likumiskas intereses, piemēram, lai īstenotu preventīvus pasākumus attiecībā uz noziedzību.

Ja esat kļuvis par kādas no mūsu lojalitātes programmām dalībnieku, varam uzskatīt to par piekrišanu, ka vēlaties, lai mēs apstrādātu jūsu personas datus mārketinga nolūkā. Jūs varat jebkurā brīdī attiekties no šīs mārketinga saziņas, un tas neietekmēs jūsu dalību lojalitātes programmā, kā arī tās sniegtās priekšrocības.

Apstrādājot jūsu personas datus uz jūsu piekrišanas pamata, mēs lūgsim jūsu piekrišanu konkrētam datu apstrādes nolūkam. Mēs lūgsim arī jūsu piekrišanu, ja mums jūsu dati būs nepieciešami citiem, šajā Privātuma politikā neminētiem, nolūkiem.

Lūdzam iepazīties ar 6.1. sadaļā izklāstīto informāciju par dažādiem personas datiem, kurus varam vākt, to vākšanas nolūku un juridisko šo datu apstrādes pamatu.

5. KAS NOTIEK, JA KLIENTS IR BĒRNS?

Mūsu Vietne ir paredzēta pieaugušajiem, taču var gadīties, ka daļa klientu, kuri vēl nav sasnieguši 16 (sešpadsmit) gadu vecumu, apskata vai pērk produktus mūsu Vietnē. Ja mēs zinām, ka klients vēl nav sasniedzis 16 (sešpadsmit) gadu vecumu, mēs neizmantojam šā klienta personas datus mārketinga nolūkā, izņemot gadījumus, kad saņemam to vecāku piekrišanu.

Vēlamies vērst uzmanību, ka piekļuve konkrētām Vietnes daļām var būt iespējama tikai lietotājiem, kuri ir sasnieguši pieprasīto vecumu. Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, lai pārbaudītu jūsu vecumu un īstenotu konkrētam vecumam noteiktos ierobežojumus.

Izveidojot pasūtījumu elektroniskajā veikalā, to vispirms pārskata menedžeris, un tikai pēc tam tas tiek nosūtīts turpmākai izpildei.

6. KĀDIEM MĒRĶIEM TIEK APSTRĀDĀTI JŪSU PERSONAS DATI?

6.1. Mēs apstrādājam šīs jūsu personas datu kategorijas šādos nolūkos:

6.1.1. Mūsu Vietnes pārlūkošana/reģistrācija Vietnē

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Kad jūs apmeklējat/pārlūkojat Vietni: informāciju par jūsu izmantoto pārlūkprogrammu, kad apmeklējat mūsu Vietni, jūsu IP adresi un ierīces adresi, informāciju par saitēm, uz kurām tiek nospiests, citām vietnēm, kas ir apmeklētas pirms mūsu Vietnes, ar sīkdatņu un līdzīgu izsekošanas līdzekļu starpniecību savākto informāciju.

Ja reģistrējaties kā pircējs: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, parole, adrese, pilsēta, darbības kontā, pievienošanās dati, ja pievienošanās tiek veikta ar “Facebook” vai cita tīkla starpniecību, - jūsu lietotājvārds, konta fotogrāfija, dzimums, kontaktinformācija un cita informācija, kuru esat piekritis kopīgot, izmantojot trešo pušu vietnes (“Facebook”, “Linkedin” u.tml.).

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Kad apmeklējat/pārlūkojat Vietni, mēs (un trešo pušu pakalpojumu sniedzēji, kuri darbojas mūsu vārdā) izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apstrādātu jūsu datus, kad apmeklējat mūsu Vietni. Mēs vēlamies zināt, vai mūsu Vietni esat apmeklējis iepriekš un kam devāt priekšroku, lai varētu savu pieredzi pielāgot jūsu interesēm.

Ja reģistrējaties kā pircējs, dati tiek apstrādāti, lai nodrošinātu jums iespēju pasūtīt produktus un pakalpojumus.

Lūdzam iepazīties arī ar Privātuma un sīkdatņu politiku mūsu vietnē: https://www.rigalit.lv/datu-aizsardzība/, kurā atradīsiet plašāku informāciju par sīkdatnēm.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Kad apmeklējat/pārlūkojat Vietni, izmantojiet Sīkdatņu iestatījumu rīku, lai uzzinātu par katras sīkdatnes glabāšanas periodu.

Jūs varat konfigurēt savu pārlūkprogrammu tā, lai tā ļautu pieņemt visas sīkdatnes, noraidīt visas sīkdatnes vai saņemt paziņojumu par sīkdatnes lejupielādēšanu. Katra pārlūkprogramma ir atšķirīga, tāpēc, ja nezināt, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus, ieskatieties tās lietošanas rokasgrāmatā. Jūsu ierīces operētājsistēmā, iespējams, ir papildu sīkdatņu logrīki. Ja nevēlaties, lai sīkdatnes vāktu informāciju, pārlūkprogrammas iestatījumos noraidiet sīkdatņu pieņemšanu. Ja vēlaties uzzināt vairāk par sīkdatņu pārvaldīšanu, apmeklējiet vietni: http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Ja reģistrējaties kā pircējs, reģistrācijas dati tiek glabāti visu laiku, kamēr izmantojat pakalpojumus, vai ilgāku laiku, ja esat devis savu piekrišanu.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Jūsu piekrišana, ja reģistrējaties mūsu vietnē esošajā e-veikalā. Atsevišķos gadījumos un vienmēr, kad to pieļauj likumi, pamatojoties uz jūsu darbībām, uzskatīsim, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Vēršam uzmanību, ka mums ir jāapstrādā galvenie jūsu pārlūkošanas dati, lai nodrošinātu jums galvenās Vietnes funkcijas, piemēram, drošu pievienošanos vai, lai atcerētos, kurā pasūtīšanas posmā esat.

Jūs jebkurā brīdī varat mainīt savus sīkdatņu iestatījumus, mainot savas pārlūkprogrammas iestatījumus.

6.1.2. Pirkšana/piekrišana pakalpojumam

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, paroles, pasūtījumu vēsture, maksājumu vēsture, informācija par maksājumiem (t. i., bankas vai kredītkartes dati), pasūtījumu vēsture/vēlmju saraksts, vecums/dzimšanas datums, dzimums, informācija par jūsu pasūtījuma izpildi - preču piegādes un dzīvesvietas adreses, paraksts (ja preces pieņemat pats), pirkuma un piegādes datums un laiks, preču nosaukumi, daudzumi, pirkumu cenas un piešķirtās atlaides, kā arī citi personas dati, kurus jūs mums sniedzat pēc savas izvēles.

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Mēs apstrādājam personas datus, lai nodrošinātu jūsu pasūtītos produktus un pakalpojumus, ieskaitot pasūtīto produktu vai paraugu sūtīšanu.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Tik ilgi, kamēr jūs kaut ko iegādājaties mūsu vietnē. Ja 5 (piecu) gadu laikā nav noticis neviens darījums, mēs jūsu datus dzēšam vai padarām anonīmus, izņemot gadījumus, kad likumos ir noteikts ilgāks šo datu glabāšanas termiņš.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Mēs izmantojat šo informāciju jūsu pasūtījuma vai jebkura cita jūsu pasūtītā pakalpojuma (līguma) izpildei.

6.1.3. Klientu apkalpošana

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Vārds, uzvārds, mobilā tālruņa numurs, e-pasta adrese, dzīvesvietas adrese, ziņojuma saturs, pasūtījumu vēsture, maksājumu vēsture, informācija par maksājumiem (t. i., bankas vai kredītkartes dati), pasūtījumu vēsture/vēlmju saraksts, vecums/dzimšanas datums, dzimums, informācija par lūguma izpildi, publicētie ieraksti un cits saturs, kuru sniedzat mūsu Vietnē, kā arī cita informācija, kuru sniedzat, pērkot vai pasūtot produktu/pakalpojumu, iesniedzot pieprasījumu, sazinoties ar mūsu darbiniekiem klātienē, pa tālruni vai e-pastu.

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Mēs apstrādājam jūsu personas datus, kad jūs sazināties ar mums un mēs atbildam uz jūsu pieprasījumiem un komentāriem.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Vispārīga rakstura pieprasījumi un komentāri, kas ir saistīti ar apkalpošanas problēmām, veikala standartiem, preču pieejamību u.c., tiek glabāti 5 (piecus) gadus no dienas, kad pēdējo reizi sazinājāties ar mums. Sarakste, kas ir saistīta ar kaitējuma nodarīšanu personai, nelaimes gadījumiem un citām veselības un drošības problēmām, var tikt glabāta ilgāk, ja notiek strīdu izskatīšana tiesā vai mēģinājumi vienoties.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Jūsu pieprasījumu, komentāru un sūdzību apstrāde pēc jūsu lūguma (saistības, kas izriet no līguma vai citām likumiskām darbībām, izpilde).

6.1.4. Jūs interesējošo produktu un pakalpojumu potenciāla piedāvāšana

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mobilā tālruņa numurs, pasūtījumu vēsture/vēlmju saraksts (ieskaitot jūsu pirkumus mūsu Vietnē, viedtālruņu lietotnē, veikalā), maksājumu vēsture, vecums, dzimšanas datums, dzimums, jūsu mūsu Vietnē aplūkotie produkti, iecienītie zīmoli, iecienītais veikals, jūsu darbības mūsu vietnē un, lasot mūsu vēstules, jūsu atbildes aptaujās vai konkursos, jūsu iepirkšanās paradumi un prioritātes.

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Lai varētu piedāvāt jums pielāgotus produktus vai pakalpojumus (ieskaitot no saistītajām trešajām pusēm), kuri varētu jūs interesēt, pamatojoties uz jūsu pirkumu vēsturi un uzvedību, prioritātēm un mūsu mārketinga segmentēšanas stratēģijām. Mēs to varam darīt, nosūtot jums informāciju pa pastu, e-pastu, jaunumu vēstulēs, ar SMS, viedtālruņu lietotņu ziņojumu vai citu trešo pušu rīku starpniecību (piemēram, nosūtīt reklāmu ar “Facebook”, “Google Ads” u.c. starpniecību) par produktiem, pakalpojumiem, akcijām u.c. Mēs varam arī sazināties ar jums un piedāvāt piedalīties klientu aptaujās, akcijās. Jūs varat saņemt arī aktuālo akciju veikalos piedāvājumus, ja esat izveidojis kontu e-veikalā mūsu Vietnē.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Tik ilgi, kamēr jūs kaut ko iegādājaties mūsu vietnē. Ja 5 (piecu) gadu laikā nav noticis neviens darījums, mēs jūsu datus dzēšam vai padarām anonīmus, izņemot gadījumus, kad likumos ir noteikts ilgāks šo datu glabāšanas termiņš. Ja esat abonējis mūsu jaunumu vēstuli, mēs jūsu datus glabāsim tikmēr, kamēr neatteiksieties no jaunumu vēstuļu saņemšanas.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Jūs atļaujat mums apstrādāt savus personas datus, ja kļūstat par jaunumu vēstules abonētāju vai piekrītat saņemt mārketinga piedāvājumus.

6.1.5. Faktūrrēķinu izrakstīšana

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Klienta kontaktinformācija, identitātes noteikšanas dati, finanšu dati (bankas konta dati, faktūrrēķinu numuri).

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Dati ir jāapstrādā, lai izpildītu pasūtījumu/līgumu, kuras puse ir datu subjekts, finanšu saistības.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Faktūrrēķini (ieskaitot kases aparāta kvītis, kas tiek uzskatītas par faktūrrēķiniem) tiek glabāti 10 gadus no to izrakstīšanas dienas.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Faktūrrēķinu apstrādes pamats – Latvijas Republikas Pievienotās vērtības nodokļa likums, mūsu Uzskaites politika.

6.1.6. Preventīvi pasākumi noziedzības novēršanai un apkalpošanas pakalpojumi, piemēram, parādu pārvaldība

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Vārds, uzvārds, e-pasta adrese, mājas vai mobilā tālruņa numurs, informācija par maksājumiem (piemēram, bankas informācija), maksājumu vēsture, vecums.

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Sniegt mūsu apkalpošanas pakalpojumus, ieskaitot jūsu iesniegto lūgumu attiecībā uz pakalpojumu sniegšanu apstrādi, īstenot preventīvus pasākumus krāpšanas un citu noziegumu novēršanai, veikt jūsu identitātes un kredīta/maksājuma stāvokļa pārbaudi un maksājuma uzdevumu izpildi. Jūsu personas dati, kas ir saistīti ar maksājuma izpildi, var tikt nosūtīti finanšu starpniekiem, lai nodrošinātu maksājuma izpildi, vai nodoti policijai, lai preventīvi novērstu krāpšanu.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Tik ilgi, kamēr jūs kaut ko iegādājaties mūsu vietnē. Ja 5 (piecu) gadu laikā nav noticis neviens darījums, mēs jūsu datus dzēšam vai padarām anonīmus, izņemot gadījumus, kad likumos ir noteikts ilgāks šo datu glabāšanas termiņš.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Paredzēts krāpšanas gadījumu konstatēšanai un novēršanai, lai nodrošinātu, ka jūsu identitāte un darījumi būtu droši (saskaņojot jūsu intereses ar mūsu interesēm par krāpšanas gadījumu novēršanu un savu klientu aizsardzību).

Mēs sniedzam citus apkalpošanas pakalpojumus, lai sniegtu jums attiecīgus papildu pakalpojumus (līguma izpilde).

6.1.7 Amata kandidātu vai darbinieku atlase

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Darbinieks, kurš veic atlasi, var vākt amata kandidāta vai darbinieka personas datus, kas ir saistīti ar kvalifikāciju, profesionālajām prasmēm un īpašībām, no bijušā darba devēja, pirms tam brīdinot kandidātu, savukārt no esošā darba devēja – tikai ar kandidāta piekrišanu. Ja atlasi neizturējušo kandidātu CV ir nepieciešams iekļaut potenciālo darbinieku datubāzē, no kandidāta tiek saņemta piekrišana, ka ar viņu var sazināties attiecībā uz citām amata pozīcijām.

Kandidāti, sniedzot savus personas datus, apstiprina, ka viņu sniegtie dati un informācija ir precīza un pareiza, un Sabiedrība nav atbildīga par lieku datu sniegšanu un apstrādi, ja šos datus kandidāts ir sniedzis aiz neuzmanības. Kandidāts apņemas informēt Sabiedrību par sniegto datu vai citas saistītās informācijas izmaiņām.

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Meklējot darbiniekus uz brīvajām darba vietām, Sabiedrība vāc un apstrādā kandidātu, kuri pretendē uz amatu vai vēlas strādāt (turpmāk tekstā – kandidāts), personas datus. Šādi Sabiedrība nodrošina savas intereses pieņemt darbā pēc iegūtās kvalifikācijas un esošās pieredzes atbilstošākos darbiniekus.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

“RIGALIT SIA” apstrādā kandidāta personas datus ne ilgāk, kā tas ir nepieciešams saskaņā ar norādītajiem datu apstrādes mērķiem vai kā tas ir noteikts tiesību aktos (1 mēn. pēc pieņemšanas darbā vai, pārtraucot darbinieku atlasi).

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Pieņemot darbā saskaņā ar kvalifikāciju un esošo pieredzi atbilstošāko darbinieku, Sabiedrība nodrošina savas likumiskās intereses īstenot darbību.

6.1.8. Videonovērošana

Kurus personas datus mēs varam vākt?

Videoieraksti (ar skaņu).

Kāds ir šo datu apstrādes nolūks?

Videonovērošanas un video datu apstrādes mērķis – nodrošināt Sabiedrības īpašuma, Sabiedrības klientu, darbinieku un citu personu, kā arī to īpašuma drošību. Citiem nolūkiem video dati var tikt apstrādāti, ja šāda apstrāde tiek veikta uz piekrišanas pamata. Ja videonovērošana tiek veikta citiem nolūkiem, pirms šādas videonovērošanas veikšanas ir jāveic novērtējums par ietekmi uz datu aizsardzību, jānosaka riski un jāīsteno tos mazinoši pasākumi. Videoieraksts ar skaņu tiek atskaņots un ierakstīts tikai tajos gadījumos, kad tas ir būtiski šajā punktā noteikto mērķu īstenošanai.

Cik ilgi mēs glabājam jūsu personas datus?

Videonovērošanas ieraksti (ar skaņu) – ne ilgāk kā 14 dienas. Videoieraksti tiek glabāti ilgāk, ja to saturs ir saistīts ar kaitējuma nodarīšanu personai, nelaimes gadījumiem un citām veselības un drošības problēmām, tie var tikt glabāti ilgāk, ja tiek izskatīti strīdi tiesās vai tiek mēģināts panākt vienošanos.

Kāds ir datu apstrādes juridiskais pamats?

Videonovērošanas un video datu apstrāde –, lai īstenotu likumiskās Sabiedrības intereses, nodrošinot Sabiedrības īpašuma, klientu, darbinieku un citu personu, kā arī to īpašuma drošību.

7. KAM MĒS VARAM NODOT (KOPĪGOT) JŪSU PERSONAS DATUS?

7.1. Mūsu pakalpojumu piegādātāji

Mēs jūsu personas datus kopīgojam ar šiem datu apstrādātājiem (t. i., pakalpojumu sniedzējiem, kuri palīdz mums veikt iepriekš izklāstītos uzdevumus):

saistītajiem uzņēmumiem un uzticamām trešajām pusēm, kuras tieši administrē mūsu Vietni, pārvaldot IT sistēmas (uzturēšana, uzraudzība un testēšana);

Uzticamām trešajām pusēm, kuras palīdz mums apstrādāt un analizēt jūsu personas datus, kā arī uztur, kad piedāvājam 6.1. punktā izklāstītos produktus un pakalpojumus, kas varētu jūs ieinteresēt;

Ja jūs pie mums pasūtāt produktu vai pakalpojumu, – uzticamām trešajām pusēm, lai īstenotu maksājumus un jūsu pasūtīto produktu piegādi un pakalpojumu sniegšanu. Ja jūs neesat sniedzis piekrišanu, mēs nesniedzam šīm uzticamajām trešajām pusēm pilnvaras izmantot jūsu personas datus nekādos citos veidos, izņemot šajā punktā noteikto; mēs pieprasām no šīm uzticamajām trešajām pusēm izmantot atbilstošus tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, lai nodrošinātu jūsu personas datu aizsardzību.

Uzsveram, ka šiem datu apstrādātājiem izvirzām stingras prasības saskaņā ar piemērojamiem datu aizsardzības likumiem, lai tie apstrādātu jūsu personas datus, ņemot vērā tikai mūsu noteiktos uzdevumus un noteiktajā apmērā, kā arī atbilstu augstiem IT drošības standartiem.

7.2. Citi saņēmēji

Mēs jūsu personas datus kopīgojam ar šīm trešajām pusēm, kuras apstrādā jūsu personas datus saviem mērķiem likumā noteiktajos gadījumos (t. i., šīs trešās puses nav mūsu pilnvarotie datu apstrādātāji, tās izmanto jūs personas datus savās interesēs vai tādēļ, ka jūs esat tam piekritis):

tiesībsargājošām un citām institūcijām, ja jūsu personas datu izpaušana tiek pieprasīta uz likumu, likumiskās varas institūciju/ierēdņu rīkojuma vai tiesas lēmuma pamata.

Uzsveram, ka mēs nekad nepubliskojam jūsu personas datus sociālajos tīklos. Kad mēs paplašinām savu klientu loku vai vēršamies pie konkrētiem klientiem ar sociālo tīklu, piemēram, “Facebook” vai “Google” starpniecību, pirms nosūtīšanas jūsu personas datus padarām anonīmus. Ja nākotnē stātos spēkā izmaiņas un mums vajadzētu jūsu personas datus kopīgot sociālajos tīklos, mēs vispirms lūgsim jūsu piekrišanu.

7.3. Dalīšanās ar informāciju par jūsu Vietnes lietošanu

Mēs nedalāmies ar informāciju par mūsu Vietnes lietošanu.

8. UZ KURĀM VALSTĪM SŪTĀM JŪSU PERSONAS DATUS?

Mēs nesūtām jūsu personas datus uz citām valstīm.

9. CIK ILGI TIEK APSTRĀDĀTI JŪSU PERSONAS DATI?

Jūsu personas dati tiek apstrādāti tikai tik ilgi, līdz tiek īstenoti iepriekš minētie to apstrādes nolūki, kuriem tika vākti vai iegūti jūsu personas dati, un beidzas mūsu saistību termiņi attiecībā uz ierakstu glabāšanu, kā tas ir noteikts 6.1. sadaļā.

10. KĀDAS IR JŪSU TIESĪBAS?

Ja tiek apmierinātas attiecīgas prasības, jums ir šīs tiesības:

• saņemt no mums apstiprinājumu, vai mēs apstrādājam jūsu personas datus, vai nē. Ja mēs apstrādājam jūsu personas datus, iegūt piekļuvi saviem personas datiem un ar tiem iepazīties;

• pieprasīt mums izlabot neprecīzus jūsu personas datus;

• pieprasīt mums dzēst jūsu personas datus (“tiesības tikt aizmirstam”);

• nepiekrist jūsu personas datu apstrādei;

• pieprasīt mums ierobežot jūsu personas datu apstrādi;

• vērsties pie mums attiecībā uz jūsu personas datu pārcelšanu – saņemt jūsu mūsu rīcībā esošos personas datus strukturēti standarta vai automātiski nolasāmā formā un pārsūtīt tos citam datu pārvaldītājam.

Ja vēlaties izmantot savas tiesības, vērsieties pie personas, kura mūsu uzņēmumā ir atbildīga par personas datu aizsardzību un kuras kontaktinformācija ir norādīta 2. sadaļā.

11. VAI JŪS VARAT ATSAUKT SAVU PIEKRIŠANU PAR JŪSU PERSONAS DATU APSTRĀDI?

Gadījumos, kad jūsu piekrišana ir tiesisks pamats, lai mēs varētu apstrādāt jūsu personas datus, savu piekrišanu varat atsaukt šādos veidos:

Mārketinga ziņojumi: atsakoties no piekrišanas saņemt mārketinga ziņojumus vai izmantojot saiti par atteikšanos no jaunumu vēstuļu saņemšanas, šo saiti meklējiet jebkurā mūsu nosūtītajā mārketinga ziņojumā;

Citi mērķi: sūtiet mums vēstuli pa e-pastu: rigalit@rigalit.lv vai zvaniet, kā tas ir noteikts 2. sadaļā.

Atcerieties, ka jūsu piekrišanas atsaukšana neietekmē jūsu personas datu pirms piekrišanas atsaukšanas apstrādes likumību.

12. VAI VARAT SŪDZĒTIES DATU AIZSARDZĪBAS INSTITŪCIJĀM?

Ja uzskatāt, ka, apstrādājot jūsu personas datus, tiek pārkāpti datu aizsardzības likumi, varat iesniegt sūdzību kompetentai uzraudzības institūcijai Latvijas Republikā vai citā valstī, kurā dzīvojat, strādājat vai kurā tika pārkāptas Vispārīgās datu aizsardzības normas.

13. KĀ MĒS NODROŠINĀM JŪSU PERSONAS DATU AIZSARDZĪBU?

Mēs izmantojam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos līdzekļus, kas ļauj aizsargāt jūsu sniegtos personas datus no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas, pazaudēšanas, maiņas, nelikumīgas izpaušanas, kā arī nelikumīgas piekļuves jūsu personas datiem.

14. VAI VARAM MAINĪT PRIVĀTUMA POLITIKU?

Ja nepieciešams, mēs varam mainīt šo Privātuma politiku, publicējot atjaunotu Privātuma politikas versiju. Lūdzam jums bieži apmeklēt šo sadaļu un iepazīties ar aktuālo Privātuma politikas redakciju.