• Mājas
  • Piegādes informācija

Piegāde ir BEZ MAKSAS no 180 EUR.

1. Piegādes izmaksas Latvijā:

Jūsu sūtījums tiks piegādāts uz norādīto adresi par maksu 3,99 € (ieskaitot PVN).

Kurjers preces piegādās 1-2 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apstiprināšanas, ja preces ir noliktavā. Pirms sūtījuma piegādes kurjers sazināsies ar jums pa norādīto tālruņa numuru. Preces tiek piegādātas visā Latvijā.

Sazinoties ar mums, mēs norādām to preču piegādes laiku, kuru mums nav noliktavā.

Preču aprakstā ir norādīts provizoriskais piegādes laiks. Mēs paziņosim jums par jūsu pasūtījuma apstiprinājumu pa e-pastu. Par precēm kurjeram var maksāt arī skaidrā naudā vai ar kredītkarti. Veicot pasūtījumu, tas jāizvēlas. Pēc pasūtījuma saņemšanas pārbaudiet produkta stāvokli. Ja preču pieņemšanas un nodošanas laikā pamanāt ārējus pārkāpumus vai neprecizitātes, atzīmējiet to preču pieņemšanas un nodošanas aktā. Ja pamanāt vēlāk, zvaniet pa tālruni +37167418031 vai rakstiet uz rigalit@rigalit.lv.

2. Preču saņemšana Rīgā:

Preces BEZ MAKSAS varat saņemt Rigalit SIA noliktavā: Melluzu iela 15, Rīga, LV-1067, Latvija, 08: 00-17: 00 stundas.

Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu līdz pulksten 12:00, jūs varat saņemt preces, kas mums ir tajā pašā dienā, SIA Rigalit noliktavā, pretējā gadījumā nākamajā darba dienā.

Kad pasūtījums būs gatavs, jūs saņemsit apstiprinājuma e-pastu.

Lūdzu, paņemiet līdzi savu ID un pasūtījuma numuru, kad saņemat pasūtījumu. Ja cita persona to paņem, norādiet to kā saņēmēju vai komentārā, veicot pasūtījumu. Ja pircējs ir juridiska persona, jums ir pilnvara.

Ja pasūtījums tika apmaksāts ar bankas pārskaitījumu, tajā pašā dienā nav iespējams uzņemt pasūtījumu.

Aizpildītais pasūtījums tiks glabāts 7 dienas. Jūsu pasūtījums tiks atcelts, ja jūs to nepaņemsit norādītajā laika posmā.

Neparedzētu apstākļu gadījumā piegādes laiks var mainīties. Par izmaiņām jūs informēsit īsziņā un / vai pa tālruni un / vai e-pastu.

3. Piegāde aizjūras zemēs:

Ja nepieciešams, mēs nosūtām preces uz citām valstīm. Par piegādes izmaksām ES valstīs, lūdzu, sazinieties ar adresi rigalit@rigalit.lv.