Fibro slīpēšanas disks Karbosan AWR11

Kods : 958134 Drukāt

Fibro slīpēšanas disks AWR11 ir izgatavots no augstas kvalitātes abrazīviem materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izcilus rezultātus.

Raupjums
Diametrs
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
0,74 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Fibro slīpēšanas disks AWR11 ir izgatavots no augstas kvalitātes abrazīviem materiāliem, kas nodrošina ilgu kalpošanas laiku un izcilus rezultātus, slīpējot mazleģēto tēraudu, nerūsējošo tēraudu, alumīniju un koku.

Vulkanizētās šķiedras pamatne ar alumīnija oksīda abrazīvu nodrošina vienmērīgu slīpēšanas procesu.

Iespējas

Pamatne Vulkanizēta šķiedra
Pārklājums Manuālā slīpmašīna
Grauds Alumīnija oksīds
Iepakojums Iepakojumā 50 gab.
** Pārdots iepakojumos
Pielietojuma jomas Alumīnijs
Koka
Nerūsējošais tērauds (Inox)
Tērauda sakausējumi ar nelielu daudzumu piemaisījumu
„Zamak“
Rotācijas ātrums 80 m/s
Iekšējā cauruma diametrs 22.23 mm

Sertifikāti

Ražotāji

Karbosan, pirmais savienoto abrazīvo izstrādājumu ražotājs Turcijā, sāka savu ražošanu 1967. gadā. Halkali, Stambulā, ar 40 darbiniekiem, kas izveidota 9000 m2 platībā.

Šobrīd uzņēmums piedāvā kvalitatīvus, uzticamus un augstas kvalitātes produktus vairāk nekā 75 valstīs 6 kontinentos.

Pateicoties ieguldījumiem inovācijās un pētniecības un attīstības pētījumos, Karbosan piedāvā plašu produktu klāstu, lai sasniegtu perfektas virsmas.

Ar vairāk nekā 56 gadu pieredzi augstas kvalitātes saistītu abrazīvu izstrādājumu ražošanā, Karbosan ir izstrādājis savu sistēmu, lai apmierinātu klientu vajadzības un cerības, nodrošinot augstu veiktspēju, sākot no izejvielu piegādes līdz pēcpārdošanas servisam.

Tas ir pirmais uzņēmums Turcijā, kas ražo saistītus abrazīvus saskaņā ar ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmu, un pirmais uzņēmums Turcijā, kas pieder Eiropas Abrazīvo materiālu ražotāju federācijai (FEPA) un Abrazīvo materiālu drošības organizācijai (OSA), lai ražotu augstas kvalitātes produktus. .

Produktu klāsta kvalitāti ir sertificējis Turcijas Standartu institūts kā TS EN 12413 savienotajiem abrazīviem un TS EN 13743 pārklājuma abrazīviem materiāliem.

Karbosan ņem vērā ietekmi uz vidi un ik uz soļa no izejmateriāla līdz produkta piegādei klientiem, padara savu ražošanu jutīgu pret dabu atbilstoši ISO 14001 vides pārvaldības sistēmai.

Saglabātie produkti 0