Putekļu nosūcējs Mirka 1025 L 230V

Kods : 8999000111 Drukāt

Putekļsūcējs Mirka 1025 L PC - kompakts, augstas veiktspējas un ērti lietojams putekļu sūcējs.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
337,59 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Putekļsūcējs Mirka 1025 L PC - kompakts, augstas veiktspējas un ērti lietojams putekļu sūcējs. Ir pūšanas funkcija, lai uzspridzinātu virsmas un notīrītu grūti sasniedzamas vietas.

Putekļsūcēja tvertnes tilpums ir 25 L, ērtībai izgatavots ar rokturi. Tam ir 5 m kabelis optimālai sūkšanai. Filtra tīrīšanas sistēma nodrošina ilgāku kalpošanas laiku un labāku sūkšanu.

Tam ir automātiskās palaišanas funkcija, kas ietaupa lietotāja laiku un elektroenerģijas patēriņu. Mirka 1025L putekļsūcējs ir piemērots gan sausai, gan slapjai lietošanai (pirms lietošanas mitrā vidē noņemiet putekļu maisiņu un iztīriet filtru pirms un pēc lietošanas).

Iespējas

Jauda 1000 W
Spriegums 220 - 240 V
Skaļuma līmenis 60 dB
Gaisa plūsma 3600 l/min
Motora tips Elektriskais
Frekvence 50/60 Gz
Vakuums 210 mbar
Tvertnes tilpums 25 l
Sausā atsūkšana / mitrā atsūkšana Sausai sūkšanai
Slapjai sūkšanai
Putekļu klase L
Maks. gaisa plūsma 63 l/s
Filtru tīrīšanas sistēma Pusautomātiskā filtru tīrīšanas sistēma
Strāvas vada garums 5 m
Elektrības kontaktligzda

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0