Šampūns laivām Mirka Polarshine Marine Boat Wash

Kods : 7998100311PM Drukāt

Mirka Polarshine® Marine Boat Wash ir augstas kvalitātes laivu šampūns, kas piemērots visu veidu virsmām, kuras var mazgāt ar ūdeni, piemēram, alumīnija, metāla, lakas, koka, metāla un krāsotām virsmām.

Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
32,07 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Polarshine® Marine Boat Wash ir augstas kvalitātes laivu šampūns, kas piemērots visu veidu virsmām, kuras var mazgāt ar ūdeni, piemēram, alumīnija, emaljas, lakas, koka, metāla un krāsotām virsmām.

Efektīva virsmaktīvā viela maigi izšķīdina netīrumus, piemēram, taukus, eļļu, kvēpus, degvielas traipus un citus piesārņotājus no visām virsmām. Mazgāšanas līdzeklis ir saudzīgs pret jutīgiem materiāliem, alumīnija un hroma virsmām un citām virsmām, kas viegli kļūst tumšākas, saglabājot to spīdumu zemās pH vērtības dēļ.

Pateicoties produkta sastāvā esošajām efektīvajām sastāvdaļām, laivu šampūnu var droši lietot arī prasīgai dzinēja nodalījuma mazgāšanai, neuztraucoties par oksidatīvo ietekmi.
Produkts ir bioloģiski noārdāms. Atšķaidīts produkts nenoņem vasku vai pārklājumu.

Iespējas

pH 10.5
Zemākā uzglabāšanas temperatūra +5° C

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0