Keramikas pārklājums Mirka Polarshine Marine Shield 250 ml

Kods : 7998200251PM Drukāt
Mirka Polarshine® Marine Shield ir aprīkots ar keramikas pārklājumu, kas nodrošina virsmu aizsardzību pret UV stariem, sālsūdeni, oksidāciju, skābo lietu, putnu izkārnījumiem un citiem piesārņotājiem.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Polarshine® Marine Shield ir pārklāts ar keramikas pārklājumu, kas nodrošina virsmu aizsardzību pret UV stariem, sālsūdeni, oksidāciju, skābo lietu, putnu izkārnījumiem un citiem piesārņotājiem.
Pārklājums atgrūž netīrumus un ir izturīgs pret spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem, nodrošinot rūpīgu mazgāšanas sezonu pēc laivošanas sezonas.
Produkta virsmaktīvās sastāvdaļas neļauj ūdens pilieniem pielipt virsmai, tādējādi iegūstot hidrofobu un ļoti spīdīgu, spriedzi noturīgu virsmu.

Iespējas

pH 3
Zemākā uzglabāšanas temperatūra +5° C

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0