Komplekts Mirka Polarshine Marine Surface Protection

Kods : KITEUMARINE Drukāt
Komplektā esošie produkti ir atslēga uz vieglu un vienkāršu laivu un citu jūras transportlīdzekļu apkopi.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Komplektā esošie produkti ir atslēga uz vieglu un vienkāršu laivu un citu jūras transportlīdzekļu apkopi. Kvalitatīva, silīciju nesaturoša galīgā apdare, ko var izmantot visu laivu virsmu tīrīšanai. Marine Shield keramikas pārklājums nodrošina ilgstošu aizsardzību pret UV stariem, sāli un netīrumiem visas laivošanas sezonas laikā un atvieglo sagatavošanos nākamajai sezonai.

Komplektā ietilpst:
• Polarshine® Marine Final Finish tīrīšanas līdzeklis
• Pārklājums "Polarshine® Marine Shield"
• Sūklis
• Piecas mikrošķiedras lupatiņas
• Pāris aizsargcimdu
• Lietotāja rokasgrāmata

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0