Tīrīšanas eļļa granulu pistolei Wood Repair

Kods : BC BCD010.025 Drukāt
BCD tīrīšanas eļļa ir lielisks veids kā iztīrīt un noņemt poliamīda (PA) paliekas no granulas pistoles tvertņu sistēmas.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
85,55 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

BCD tīrīšanas eļļa ir lielisks veids kā iztīrīt un noņemt poliamīda (PA) paliekas no granulas pistoles tvertņu sistēmas. Tīrīšanas eļļa ir lieliska arī poliamīda nogulšņu tīrīšanai no uzgaļa, proti, tādiem uzgaļiem, kas ir piemēroti BCD360 termošpakteles pistolēm.

UZGAĻA TĪRĪŠANA:
• Uzvāriet tīrīšanas eļļu katlā un iemērciet uzgali eļļā.
• Ļaujiet uzgalim mirkt verdošā eļļa vismaz 1 stundu
• Paņemiet uzgali un notīriet to ar tīru drānu
• Eļļu var izmantot vairākas reizes

TVERTŅU SISTĒMAS TĪRĪŠANA:
• Iepriekš uzsildiet granulas pistoli un iztukšojiet to šuvju pildvielas ievietošanai
• Piepildiet pusi no tvertnes ar tīrīšanas eļļu un uzkarsējiet to
• Izspiediet nelielu eļļas daudzumu un nogaidiet 5 minūtes. Atkārtojiet šo procedūru, līdz visa tvertnē esošā eļļa ir izspiesta.
• Piepildiet tvertni ar granulām un izmetiet pirmo porciju.
• Pēc tam tvertņu sistēma ir tīra un granulas pistole ir gatava lietošanai

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0