Granulu termopistoles tīrītājs Wood Repair

Kods : BC BCD010.040 Drukāt
Šīs tīrītājs ir īpaši izstrādātas poliamīda (PA) nogulšņu tīrīšanai.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
136,97 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Šīs tīrītājs ir īpaši izstrādātas poliamīda (PA) nogulšņu tīrīšanai. Tīrīšanas granulas ir lieliskas arī tvertņu sistēmas tīrīšanai, kas tiek izmantota granulām uz poliamīda bāzes. Tā ir lietderīga arī uzgaļu, trubu u.c. tīrīšanai.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Noņem poliamīda (PA) nogulsnes
​• Lielisks rīks tādu tvertņu tīrīšanai, kurās apstrādā poliamīdu
​• Piemērota uzgaļiem, trubām, tvertnēm u.c.

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces