Špakteles sajaukšanas trauks Wood Repair

Kods : BC G05-bowl Drukāt

Ērta un elastīga maisīšanas bļoda, kas paredzēta špakteles pulvera sajaukšanai. Izmantojiet šo maisīšanas trauku, lai sajauktu špakteles pulveri ar ūdeni. Maisīšanas trauks ir elastīgs, tāpēc tas ir ideāli piemērots neapstrādāta špakteles pulvera sajaukšanai ar ūdeni. Viegli tīrāms.

Špakteles maisīšanas trauka priekšrocības:
• Lielisks instruments koka remontdarbiem
• Elastīga bļoda ērtai pulvera un ūdens sajaukšanai
• Viegli tīrāms pēc lietošanas
• Izmērs aptuveni: 120mm, 90mm

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
5,08 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Gudrs un elastīgs miksēšanas trauks ir īpaši iztrādāts pulverveida špakteles maisīšanai. Izmantojiet miksēšanas trauku, savienojot pulverveida špakteli ar ūdeni. Miksēšanas trauks ir elastīgs, kas padara to par lielisku rīku neapstrādātas pulverveida špakteles savienošanai ar ūdeni. Viegli iztīrīt ar siltu ūdeni.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Lielisks rīks koksnes labošanas darbiem, kur izmanto pulverveida špakteli
• Elastīgs trauks padara pulvera un ūdens savienošanu par vienkāršu
• Vienkārši notīrīt pēc izmantošanas
• Izmērs: augstums: 120mm, platums: 90mm

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0