Koksnes remonta komplekts Wood Repair Plus+ Kit

Kods : BC BCD180.200 Drukāt

Šis pilnais koka labošanas komplekts ir lieliski piemērots logu un grīdu uzstādītājiem, galdniekiem,apkopes darbiniekiem, pašdarinātājiem un citiem, kas labo zaru vietas, defektus un citus bojājumus kokā.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
186,22 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Šis pilnais koka labošanas komplekts ir lieliski piemērots logu un grīdu uzstādītājiem, galdniekiem,apkopes darbiniekiem, pašdarinātājiem un citiem, kas labo zaru vietas, defektus un citus bojājumus kokā. Tas ir pilns komplekts, kas satur visus svarīgos instrumentus,lai veiktu perfektu koka defektu labošanu.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
Saturs:
• 2x Kompakti iepakojumi ar Thermelt (Mix 1 un Mix 2)
• Iepakojumā = 8 stienīši, 150mm, Ø12mm
• 1x BCD 180 Koka labošanas pistole (iepriekš iestatīta temperatūra 170°C)
• 2x dzesētājklucīši
• 1x griežaminstruments (griezējnazis)1x Thermelt stienīšu uzglabātājs

IEPAKOJUMS:
* Iepakots plastmasas koferī ar rokasgrāmatu un krāsu karti

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0