Nazis liekās špakteles noņemšanai Wood Repair

Kods : BC BCD010.150 Drukāt

Lielisks griežaminstruments, lai noņemtu termošpakteles pārpalikumus. Griežaminstrumentam ir ergonomisks dizains, kas atvieglo to izmantošanu, noņemot termošpakteles pārpalikumus.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
40,05 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Lielisks griežaminstruments, lai noņemtu termošpakteles pārpalikumus. Griežaminstrumentam ir ergonomisks dizains, kas atvieglo to izmantošanu, noņemot termošpakteles pārpalikumus. Griežaminstruments ir īpaši piemērots šķautņu un stūru labošanas darbiem.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Griežaminstruments ar dižskābarža rokturi un tērauda asmeni.
​• Ergonomisks dizains
​• Izmēs: 90 mm garums, 50 mm platums

Vairāk informācijas:
• Piemērots rīks gan koksnes, gan veidņu labošanas darbiem
• Griežaminstruments ir iekļauts Koka labošanas Pro komplektā un Koka labošanas komplektā ar bezvada pistoli uz bateriju (akumulatoru).

Kā tā darbojas?

Labākais veids kā izmantot griežaminstrumentu:
1. Viegli noņem termošpakteles pārpalikumus
2. Novietojiet griežaminstrumentu uz koksnes virsmas un noņemiet termošpaktels pārpalikumu pēc labošanas darbiem. Ja iespējams, veiciet to ar vienu kustību.
3. Atcerieties turēt vienu roku aiz labošanas zonas (drošības nolūkam)
4. Mēs iesakām veikt griešanu viegli slīpā leņķī (skatieties video).
5. Apļveida kustības arī ir ieteicamas (skatieties video).
6. Griežaminstrumenta dizains padara to par īpaši piemērotu šķautņu un stūru labošanas darbiem.

Padoms!
• Ir iespējams uzasināt asmeni ar smalkgraudainu slīpēšanas papīru.

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0