Karsta kausējuma špakteles silikona forma Wood Repair

Kods : BC BCD010.200 Drukāt

Termošpakteles uzglabātājs ir parocīgs rīks termošpakteles labošanas darbos. Termošpakteles uzglabātājs palīdz saglabāt termošpakteli starp krāsu maiņām, kas citādāk būtu izšķērdēta. 

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
22,14 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Termošpakteles uzglabātājs ir parocīgs rīks termošpakteles labošanas darbos. Termošpakteles uzglabātājs palīdz saglabāt termošpakteli starp krāsu maiņām, kas citādāk būtu izšķērdēta. Tas ir viegls izmantošanā, vienkārši veidojiet jaunus stienīšus termošpakteles uzglabātājā, ļaujiet tiem atdzist un visbeidzot novietojiet to aizveramā iepakojumā. Tas ir labs veids kā izmantot visus resursus ar minimāliem zaudējumiem.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Elastīga silikona forma zaļā krāsā.
• Izmērs: 60x45x35 mm
• Viegli veidot jaunus termošpakteles stienīšus, mainot krāsas
• Veidojiet jaunus stienīšus 12 mm diametrā

SVARĪGI!
• Atcerieties iepakot jaunos stienīšus ciešā alumīnija iepakojumā pēc tam, kad tie ir sacietējuši.

Vienkārša termošpakteles uzglabātāja izmantošana:

1. Novietojiet termošpakteles uzglabātāju uz metāla virsmas vai izmantojiet lentu uz virsmas, lai nosegtu caurumus.
2. Piepildiet ar termospakteli uzglabātāju tikai no vienas puses. Izmantojiet caurumu pa labi vai pa kreisi.
3. Nepiepildiet mazo caurumu vidū. Tas ir paredzēts ventilācijas nolūkam.
4. Atstājiet termošpakteli sacietēt. Sacietēšanas laiks ir aptuveni 15 minūtes. Izņemiet jaunos stienīšus un ievietojiet aizveramā iepakojumā.

Uzmanību!

• Jaunizveidotie stienīši var būt nelīdzenas formas. Tas neietekmē uzklāšanu.

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0