Koksnes remonta komplekts Wood Repair Basic Kit

Kods : BC BCD180.100 Drukāt

Šis koka labošanas standarta komplekts ir lieliski piemērots logu un grīdu uzstādītājiem, galdniekiem, apkopes darbu veikšanai, kokapstrādes entuziastiem, kam nepieciešams salabot zaru vietas, tekstūras un citus koka defektus.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
69,45 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Šis koka labošanas standarta komplekts ir lieliski piemērots logu un grīdu uzstādītājiem, galdniekiem, apkopes darbu veikšanai, kokapstrādes entuziastiem, kam nepieciešams salabot zaru vietas, tekstūras un citus koka defektus. Šis koka labošanas komplekts ļauj veikt vienkāršus darbus ar termošpakteli. Komplektā ietilpst BCD180 termošpakteles ‎pistole un termpošpakteles iepakojums. Jūs varat iegādāties papildus instrumentus un termpošpakteles ‎iepakojumus.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
Saturs:
• 1x termošpakteles iepakojums, krāsa: Mix 1 (8 stienīši, 150mm, Ø12mm)
• 1x BCD 180 termošpakteles ‎pistole (iestatītā temperatūra 170 ° C)
• Instrukcija

Svarīgi!

Koka labošanas standarta komplektā neietilpst griežaminstruments un dzesēšanas dzelzis. Izmantojiet savu kaltu vai izvēlieties kādu no mūsu instrumentiem šeit.

Kā tā darbojas?

Sākt darbu ir pavisam vienkārši:

1. Pieslēdziet termpošpakteles ‎pistoles vadu kontaktligzdai un ļaujiet uzsilt.
2. Ielieciet termpošpakteles stienīti ‎pistolē.
3. Ieklājiet termpošpakteli bojājuma vietā. Strādājiet ātri.
4. Ātri uzlieciet dzesēšanas dzelzi/bloku un ļaujiet atdzist.
5. Noņemiet lieko termpošpakteli ar kaltu. Ar termpošpakteli aizpildītais defekts ir salabots, kad dzesēšanas dzelzi/bloku ir viegli noņemt.
6. Apstrādājiet ar smilšpapīru un uzklājiet virsmas apstrādes līdzekli.

Svarīgi!

Pārliecinieties, ka esat izlasījis termpošpakteles ‎pistoles tehnisko datu lapu, pirms tās lietošanas.

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0