Putekļu šļūtenes uzgalis Mirka 27 mm, mīksts

Kods : 8992515411 Drukāt
Šis ir mīksts savienojums, kas savieno slīpmašīnu ar putekļu nosūkšanas šļūteni.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
21,68 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Šis ir mīksts savienojums, kas savieno slīpmašīnu ar putekļu nosūkšanas šļūteni. Diametrs - 27 mm. Elektrību vadošs (≤ 10⁶ Ω/kvadrāts).

Piemērots visām Mirka® DEOS, Mirka® DEROS, Mirka® LEROS un Mirka® PROS slīpmašīnām.

Piemērots arī Mirka® Decosander instrumentam un vakuuma pārsegu, kā arī daudzu citu ražotāju slīpmašīnām. Nav piemērots Mirka® OS, Mirka® ROS vai Mirka® CEROS slīpmašīnām.

Iespējas

Diametrs 27 mm

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces