Pneimatiskā ekscentriskā slīpmašīna Mirka PROS 625CV 150 mm, 2.5 mm

Kods : 8995625111 Drukāt
Pneimatiskā ekscentriskā slīpmašīna Mirka PROS 625CV ir lielisks slīpēšanas instruments profesionāliem operatoriem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
319,44 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Pneimatisko ekscentrisko slīpmašīnu Mirka PROS 625CV radīja vadošā Mirka dizaina komanda. Ar gudrām funkcijām un uzmanību detaļām, ideāls slīpēšanas rīks profesionāliem operatoriem.
Īpaši izstrādāts, lai nodrošinātu maksimālu putekļu nosūkšanu pat ar zemu sūkšanas jaudu, pateicoties lielākai putekļsūcēja izejai, kas ievērojami uzlabo sūkšanas efektivitāti.

Iespējas

Jauda 270 W
Skaļuma līmenis 73 dB
Darba spiediens 6,2 bar
Sugas PROS
Orbīta 2,5 mm
Pēdas izmērs 150 mm
Motora tips Pneimatiskais
Vibrēšanas līmenis 2,3 m/s²
Pēda komplektā 8292605011
Ātrums 12000 apgr./min
Nosūces sistēma Centrālais vakuums
Tips Ekscentriski

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0