Rokas slīpēšanas komplekts Mirka ROUNDY

Kods : KIT00ROUND Drukāt

Slīpēšanas komplekts Mirka Roundy ir ergonomiski izstrādāts, lai ietilptu plaukstā, piemērots daudzām operācijām.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
71,04 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas komplekts Mirka Roundy ir ergonomiski izstrādāts, lai ietilptu plaukstā, piemērots daudzām operācijām. Roundy ir 34 putekļu nosūkšanas atveres, kas padara to par daudzpusīgu un praktisku instrumentu.

Komplektā ietilpst: slīpēšanas bloks, šļūtene manuālajam slīpēšanas paliktnim 20 mm x 4 m, pāreja slīpēšanas blokam un 15 Abranet diski (5 x P120, 5 x P180, 5 x P240).

Iespējas

Veicināšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0