Rokas slīpēšanas bloks Mirka Roundy 150 mm

Kods : 9190143011 Drukāt

Mirka 78 x 78 x 148mm - Ergonomiski izstrādāts rokas slīpēšanas paliktnis, kas ietilptu plaukstā, piemērots daudzām darbībām, sākot no krāsas noņemšanas līdz lakas un krāsas slīpēšanai.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
49,92 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Ergonomiski izstrādāts manuāls slīpēšanas bloks, lai ietilptu jūsu plaukstā. Piemērots daudzām darbībām, sākot no krāsas noņemšanas līdz lakas un krāsas slīpēšanai.

Ar 34 putekļu nosūkšanas caurumiem, tas ir daudzpusīgs un praktisks lietošanai gan ar Abranet slīpēšanas režģiem, gan ar 15 caurumu 150 mm diskiem, kas var aptīties ap sāniem, lai palīdzētu sasniegt stūrus un citas grūti sasniedzamas vietas slīpēšanai. Piemērots ar 20 mm x 4 m šļūteni ( 8391112011).

Iespējas

Krāsa Melns
Diametrs 148 mm

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0