Rokas slīpēšanas komplekts Mirka 70 x 198 mm, pelēks

Kods : KIT001HAND Drukāt

Mirka manuālo slīpēšanas komplektu 70 x 198 mm var izmantot sienu, griestu un koka virsmu slīpēšanai.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
65,69 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka manuālo slīpēšanas komplektu var izmantot sienu, griestu un koka virsmu slīpēšanai.

Apvienojot to ar putekļu sūcēju, jūs varat veikt slīpēšanu bez putekļiem, aizsargājot savu un apkārtējo veselību. Putekļi tiek efektīvi samazināti, jo tie tiek izvadīti caur tūkstošiem caurumu.

Slīpēšanas materiāli uz sieta bāzes ļauj slīpēšanai kalpot daudz ilgāk nekā standarta smilšpapīrs.

Komplektā ietilpst: slīpēšanas bloks 70 x 198 mm, 4 m šļūtene, starppaliktnis un piecas Abranet slīpēšanas loksnes (1 gab. P80, 3 gab. P120, 1 gab. P180).

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0