Rokas slīpēšanas bloks Mirka 70 x 198 mm, Grip, 22H, pelēks

Kods : 8391502011 Drukāt
Mirka 70 x 198 mm - manuāls slīpēšanas bloks, kas īpaši paredzēts manuālai slīpēšanai kopā ar Mirka sieta slīpēšanas abrazīviem.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
20,62 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Rokas slīpēšanas bloks ir īpaši izstrādāts roku slīpēšanai kopā ar Mirka sieta slīpēšanas līdzekļiem, kā arī ir piemērots lietošanai kopā ar citiem produktiem, kas piestiprinās pie roktura.
Lai nodrošinātu slīpēšanu bez putekļiem, putekļsūcējam jāpievieno šļūtene. Paredzēts vispārējiem slīpēšanas darbiem.

Iespējas

Urbumu skaits 22 caurumi
Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0