Slīpēšanas komplekts Mirka LEROS 950CV + Abranet diski

Kods : CMMFS022020 Drukāt
Mirka® LEROS 950CV slīpēšanas komplekts ar slīpēšanas paliktni un Abranet 225 mm slīpēšanas diskiem nodrošina vienmērīgu slīpēšanas procesu un izcilu apdares kvalitāti.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1 690,37 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka® LEROS slīpēšanas komplekts ar slīpēšanas paliktni un Abranet slīpēšanas diskiem.

Pilns komplekts:
• Mirka LEROS 950CV sienas slīpmašīna 225 mm ar maisu.
• Papildu slīpēšanas paliktnis 225 mm 25 diametrs. Satvēriens ar stiprinājuma skrūvēm.
• 4 pakas (40 gab.) Abranet 225 mm P80, P120, P180, P240 slīpēšanas disku.
• Pagarināts rokturis Mirka LEROS sienu slīpmašīnai.

LEROS 950CV priekšrocības:
• 5,0 mm orbitālā slīpmašīna sver mazāk par 3,5 kg. Tā kā instruments ir viegls, operators var strādāt ilgāk ar mazāku nogurumu.
• 180° elastīgā slīpēšanas galviņa palīdz operatoram ērti sasniegt grūti sasniedzamas virsmas un strādāt ērtā pozā.
• Vai vēlaties sasniegt vēl augstāk? Lai slīpētu ar Mirku LEROS, jums nav vajadzīgas kāpnes. Vienkārši piestipriniet instrumentam 50 cm garo pagarinājumu un varēsiet slīpēt gan augstos griestus, gan sienas.
• Pateicoties paliktņa kompaktajai konstrukcijai, slīpmašīna var strādāt tuvu stūriem, un instrumentu ir viegli vadīt, jo slīpēšanas paliktni neaizsedz birstes, un instruments darbojas orbitālās kustībās.
• Bezsuku motors nodrošina nemainīgu slīpēšanas ātrumu pat pie lielas slodzes. Šādam dzinējam nepieciešama arī mazāka apkope.
• Lai iegūtu vislabāko virsmas apdari un slīpēšanu bez putekļiem, izmantojiet slīpmašīnu ar Abranet abrazīvu un rūpniecisko putekļu sūcēju.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0