Slīpēšanas disks Mirka ABRANET 175 mm, Grip

Kods : 5422705012 Drukāt
  • Iepakojumā 50 gab.
  • Pārdots iepakojumos

ABRANET (175 mm) ir īpaši izstrādāts špakteles, gruntskrāsu, laku, kompozītmateriālu un daudzu citu rūpniecisko materiālu slīpēšanai ar augstu veiktspēju un ilgu kalpošanas laiku.

Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1,21 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu


Daudzfunkcionālais un klasiskais slīpēšanas disks ABRANET (175 mm) ir īpaši izstrādāts špakteles, gruntskrāsu, laku, kompozītmateriālu un daudzu citu rūpniecībā izmantojamu materiālu slīpēšanai.

Tas apvieno augstu veiktspēju ar ilgu kalpošanas laiku, padarot to par rentablu risinājumu ikvienam projektam.

Paredzēts sausai slīpēšanai ar roku vai izmantojot slīpmašīnu, bezputekļu slīpēšanas īpašības nodrošina tīrāku darba vidi un labāku virsmas apdari.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Pamatne PA siets
Krāsa Brūns
Pārklājums Slēgts
Grauds Alumīnija oksīds
Urbumu skaits Bez caurumiem
Diametrs 175 mm
Abrazīva nosaukums ABRANET
Stiprinājumu sistēma Grip
Iepakojums Iepakojumā 50 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0