• Jaunumi Jaunumi

Mirka DEROS II 750 elektriskā ekscentriskā slīpmašīna 175 mm, 400 W, 5.0 mm, EU, MID7504044

Kods : MID7504044 Drukāt

Mirka® DEROS II 750 (MID7504044) ir kompakta un ērti lietojama elektriskā ekscentriskā slīpmašīna, kas paredzēta efektīvai lielu virsmu slīpēšanai bez putekļiem.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
606,21 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka® DEROS II 750 (MID7504044) ir kompakta un ērti lietojama elektriskā ekscentriskā slīpmašīna, kas paredzēta efektīvai lielu virsmu slīpēšanai bez putekļiem.

Ar 175 mm spilventiņu un 5,0 mm orbītu, kas piemērota vispārējai slīpēšanai, šī ir plaši izmantota orbīta, kas nodrošina labu līdzsvaru starp noslīpēšanas noņemšanu un virsmas apdari.

Lielais 175 mm slīpēšanas paliktnis ļauj ātrāk un gludāk noslīpēt lielas virsmas. Lielāks paliktnis palielina vakuuma spiedienu, kā rezultātā uzlabojas kopējais sniegums. Lūdzu, ņemiet vērā, ka DEROS II zolīšu atšķirīgā svara dēļ citas DEROS II zolītes nevar apmainīt ar DEROS II 750 un otrādi.

Jaunās paaudzes Mirka DEROS II turpina veiksmīgo orbitālās slīpmašīnas vēsturi, bagātinot to ar daudziem noderīgiem uzlabojumiem. Šīs slīpmašīnas zemais profils un vieglais dizains ir labi pazīstams ar vadošo ergonomiku un operatora komfortu.

Var lietot ilgu laiku bez noguruma zemā trokšņa līmeņa un zemās vibrācijas dēļ. Jaunais dizains nodrošina vienkāršu veidu, kā pielāgot slīpēšanas ātrumu, ļaujot viegli kontrolēt sviru un izmantot skaidri redzamas gaismas diodes, lai pielāgotu ātrumu.

Pateicoties bezsuku motoram, Mirka DEROS II nodrošina ilgstošu un efektīvu darbu, tiekot galā ar sarežģītiem un sarežģītiem uzdevumiem. Mirka DEROS kā Mirka bezputekļu slīpēšanas neatņemama sastāvdaļa nodrošina slīpēšanu bez putekļiem, un tā Bluetooth savienojums nodrošina netraucētu integrāciju ar myMirka lietotni vibrācijas uzraudzībai.

Mirka® DEROS II 750 svarīgākās priekšrocības:
• Kompakts, ergonomisks un ērti lietojams dizains.
• Ilgstošs operatora komforts, kas ļauj strādāt bez noguruma.
• Ērti lietojama svira slīpēšanas ātruma regulēšanai ar vāji redzamiem LED indikatoriem, kas parāda apgriezienu skaitu.
• Efektīva slīpēšana bez putekļiem.
• Ļoti efektīvs un izturīgs bezsuku motors.
• Spēj tikt galā ar sarežģītiem darbiem un sarežģītiem uzdevumiem.
• Bluetooth savienojums un vibrāciju uzraudzība.

Iespējas

Jauda 400 W
Spriegums 220 - 240 V
Skaļuma līmenis 71 dB
Sugas DEROS II
Orbīta 5.0 mm
Pēdas izmērs 175 mm
Motora tips Elektriskais
Pieslēgums Bluetooth
Vibrēšanas līmenis 2,8 m/s²
Frekvence 50/60 Gz
Maksimālais ātrums 9000 apgr./min
Ātrums 6000 - 9000 apgr./min
Nosūces sistēma Centrālais vakuums
Tips Ekscentriski
Svars 1.1 kg

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0