Rokas slīpēšanas bloks Mirka Handy 80 x 230 mm, Grip, 55H

Kods : 8391200111 Drukāt
Mirka 80 x 230 mm roku slīpēšanas paliktnis ir lieliski piemērots špakteles slīpēšanai, jo samazina apgāšanās risku lietošanas laikā.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
28,10 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 2 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

80x230 mm Mirka manuālais slīpēšanas bloks ir lieliski piemērots špakteles slīpēšanai, jo samazina sasvēršanās risku lietošanas laikā.
Viegli sasniedzams 20 mm šļūtenes savienojums un regulējams sūkšanas vārsts ļauj optimizēt putekļu nosūkšanu un gaisa plūsmu, kā arī palīdz instrumentam viegli pārvietoties pa virsmu.
55 precīzi novietoti caurumi, lai nodrošinātu efektīvu putekļu noņemšanu.
Ergonomiskais, mīkstais, divpusējais rokturis un spilgti dzeltenais uzkrītošais dizains padara instrumentu vienmēr viegli atrodamu.

Iespējas

Garums 230 mm
Platums 80 mm
Urbumu skaits 55 caurumi
Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0