Interfeiss Mirka 80 x 230 mm, 55H, 5mm

Kods : 8299521211 Drukāt
Mirka starplikas ir īpaši izstrādātas Mirka manuālajam slīpēšanas paliktnim.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
18,36 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka starplikas ir īpaši izstrādātas Mirka manuālajam slīpēšanas paliktnim. 5 mm biezo paliktni izmanto kopā ar āķa un cilpas slīpēšanas loksnēm, lai slīpētu apaļas virsmas un kontūras.
Izmantojot starpzoli, rezultāts būs maigāks. Starpposma paliktnis tiek novietots starp slīpēšanas paliktni un slīpēšanas loksni. 80x230 mm, 55 bedrītes, 1 gab.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0