Akumulatora pulētājs Mirka AROP-B 312NV 77 mm, 12.0 mm

Kods : 8991012311 Drukāt
Akumulatora pulētājs Mirka AROP-B 312NV ir viegls, mobils un ergonomisks, ideāli piemērots profesionāļiem, kuri novērtē pārvietošanās brīvību un pulētāju, kam nepieciešama maza apkope.
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1 003,09 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 4 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Akumulatora pulētājs Mirka AROP-B 312NV ir viegls, mobils un ergonomisks. Ideāli piemērots profesionāļiem, kuri novērtē pārvietošanās brīvību un bezapkopes bezvada pulētāju.
AROP-B 312NV ir bezsuku motors, 77 mm spilventiņš un 12 mm orbīta. Komplektā divi 2,5Ah 10,8V litija jonu akumulatori un lādētājs. 5Ah 10,8V litija jonu akumulatorus var iegādāties atsevišķi.
Ar mainīgu ātrumu jūs izvairīsities no virsmas šļakatām un apdegumiem, un jums ir pilnīga kontrole pār pulēšanas procesu.
Bluetooth savienojums piedāvā myMirka lietotnes papildu funkcijas, piemēram, vibrācijas mērīšanu, RPM diapazona kontroli un automātiskās apturēšanas funkciju.

Pulētāja AROP-B 312NV 77 mm galvenās priekšrocības:
· Mazs, viegls un ergonomisks, ļoti ērts lietošanā.
· Nodrošina pilnīgu pārvietošanās brīvību, jo ceļā nav kabeļu vai šļūteņu.
· Ekonomiska izmantošana; efektīvs enerģijas patēriņš ar ātri uzlādējamu litija jonu akumulatoru.
· Ļoti zems trokšņa līmenis. Praktiski klusie pulētāji.
· Bluetooth savienojums piedāvā myMirka lietotnes papildu funkcijas, piemēram, vibrācijas mērīšanu, RPM diapazona kontroli un automātiskās apturēšanas funkciju.

Iespējas

Skaļuma līmenis 60 dB
Orbīta 12 mm
Vibrēšanas līmenis 6,9 m/s²
Pēda komplektā 8294791311
Maksimālais ātrums 7000 apgr./min
Ātrums 4000 - 7000 apgr./min
Nosūces sistēma Bez vakuuma
Tips Bezvada
Spriegums instrumentā 10,8 VDC
Pēdas izmērs 77 mm
Akumulatora jauda 2,5 Ah

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0