Pulēšanas sūklis Mirka Retic 77 x 20 mm, balts, 20 gab.

Kods : 7992804011 Drukāt

Mirka 77 x 20 mm - plakans, ciets pulēšanas sūklis OEM lietojumiem un galvenokārt tiek izmantots ar Mirka ROP2 312NV pulēšanas mašīnu.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
74,64 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Plakanais, cietais pulēšanas paliktnis ir paredzēts oriģinālo iekārtu ražotājiem un galvenokārt tiek izmantots kopā ar Mirka ROP2 312NV pulēšanas ierīci.

Izgatavots no putām, kas pārklātas ar tīklu, kas ir daudz stabilākas, nodrošina ātrāku griezumu un ilgāku kalpošanas laiku.

Pēc pulēšanas tas ātrāk atdziest, tāpēc var saglabāt stabilu un stingru struktūru.

Balta krāsa, 77 x 20 mm, 20 gab.

Iespējas

Biezums 20 mm
Diametrs 77 mm
Iepakojums Iepakojumā 20 gab.
** Pārdots iepakojumos

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0