Pulēšanas pasta jūras transportam Mirka Polarshine Marine Medium Cut, 1 L

Kods : 7992810111MC Drukāt

Mirka Polarshine® Marine Medium Cut (7992810111MC) ir uz ūdens bāzes izgatavots, silikonu nesaturošs pulēšanas maisījums, kas paredzēts, lai ātri noņemtu oksidācijas un slīpēšanas skrāpējumus no 1000 graudas un smalkākas virspusējas un skaidras virsmas.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
41,38 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine® Marine Medium Cut (7992810111MC) ir uz ūdens bāzes izgatavots, silikonu nesaturošs pulēšanas maisījums, kas paredzēts, lai ātri noņemtu oksidācijas un slīpēšanas skrāpējumus no 1000 graudas un smalkākas virspusējas un skaidras virsmas.

Piemērots kuģu būves un restaurācijas procesiem, tas īsā laikā rada dziļu, spīdīgu apdari un var tikt izmantots kā vienpakāpes risinājums gaišām virsmām.

Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet kopā ar Twisted Wool Pad vai Lambswool Pad Pro un pulētāju PS 1437. Notīriet virsmu ar mikrošķiedras drānu un atkārtojiet procesu, ja nepieciešams. Izmantojiet mērenu maisījuma daudzumu, lai izvairītos no izšļakstīšanās.

Polarshine® Marine Medium Cut priekšrocības:
• Ātrums un ilgstošs spīdums
• Izstrādāts, lai ietaupītu jūsu laiku un naudu
• Efektīva skrāpējumu noņemšana ilgtermiņā
• Uz ūdens bāzes un bez silikona
• Izstrādāts kā vienpakāpes risinājums

Izmantojiet Polarshine® Marine Medium Cut pulēšanas pastu, ja vēlaties ātri noņemt skrāpējumus vai oksidāciju no jūras gēla pārklājuma un virskārtas virsmām.

Iespējas

Krāsa Balts
Sugas Marine Medium Cut
Blīvums 1.45 g/ml
Viskozitāte 20.5 cP
GOS 16.0 %

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0