Pulēšanas pasta jūras transportam Mirka Polarshine Marine Fine Cut, antihologrāfiska, 1 L

Kods : 7991210111FC Drukāt

Mirka Polarshine® Marine Fine Cut (7991210111FC) ir ūdens bāzes, silikonu nesaturošs antihologrāfisks pulēšanas maisījums jūras transporta gelcoat, virskārtas un caurspīdīgā pārklājuma virsmu pulēšanai.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
66,21 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mirka Polarshine® Marine Fine Cut (7991210111FC) ir ūdens bāzes, silikonu nesaturošs antihologrāfisks pulēšanas maisījums jūras transporta gelcoat, virskārtas un caurspīdīgā pārklājuma virsmu pulēšanai.

Piemērots kuģu būves un restaurācijas procesiem, nodrošina dziļu un noturīgu spīdumu īsā laikā, noņem virpuļu pēdas un hologrammas, ko atstājušas iepriekšējās pulēšanas darbības. Darbojas kā otrais solis oksidācijas, skrāpējumu vai slīpēšanas skrāpējumu noņemšanas procesā.

Lai iegūtu labākos rezultātus, izmantojiet kopā ar Waffle pulēšanas sūkli un pulēšanas ierīci PS 1437. Notīriet virsmu ar mikrošķiedras drānu un atkārtojiet procesu, ja nepieciešams. Izmantojiet mērenu maisījuma daudzumu, lai izvairītos no izšļakstīšanās.

Polarshine® Marine Fine Cut priekšrocības:
• Ātrums un ilgstošs spīdums
• Izstrādāts, lai ietaupītu jūsu laiku un naudu
• Efektīva skrāpējumu noņemšana ilgtermiņā
• Uz ūdens bāzes un bez silikona

Izmantojiet Polarshine® Marine Fine Cut pulēšanas pastu kā otro pulēšanas soli, lai panāktu optimālu spīdumu un noņemtu hologrammas, kas palikušas no iepriekšējām pulēšanas darbībām.

Iespējas

Krāsa Balts
Sugas Marine Fine Cut
pH 7,5 - 8,5
Blīvums 1.05 g/ml
Viskozitāte 20.5 cP
GOS 23.0 %

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0