Pēdas aizsargstarpliks Mirka 225 mm LEROS slīpmašīnai, Grip

Kods : MIW9535011 Drukāt
Aizsargdisplejs Mirka 225 mm sienu slīpmašīnai Mirka LEROS, kas paredzēts slīpēšanas paliktņu aizsardzībai pret nodilumu agresīvas un nepārtrauktas slīpēšanas laikā.
Urbumu skaits
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
22,25 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 2 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Aizsargblīve 225 mm sienu slīpmašīnai Mirka LEROS. Mirka aizsargblīve ir paredzēta, lai aizsargātu slīpēšanas paliktņus pret nodilumu agresīvas un nepārtrauktas slīpēšanas laikā.
Starp slīpēšanas paliktni un slīpēšanas disku ir piestiprināts ekonomisks aizsargstarpnieks, kas regulāri jāmaina.
Aizsargblīves pagarina slīpēšanas paliktņa kalpošanas laiku. 25 bedrītes, 1 gab.

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0