Līmes dozators PIZZI, rokasgrāmata, anatomisks rokturis

Kods : PZ 9902 Drukāt

Līmes dozatoram PZ 9902 ir ergonomisks rokturis plaukstā, kas var samazināt sasprindzinājumu atkārtotu kustību laikā, izdalot līmi.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
206,47 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Līmes dozatoram PZ 9902 ir ergonomisks rokturis plaukstā, kas var samazināt sasprindzinājumu atkārtotu kustību laikā, izdalot līmi.

PVA līmes plūsma tiek kontrolēta ar manuāli regulējamu sviru, kas ļauj ērtāk kontrolēt dozējamās līmes daudzumu, atšķirībā no manuālas līmes pudeles lietošanas.

To ir viegli piestiprināt un nomainīt visu piedāvāto sprauslu klāstu.

Ražotāji

"Pizzi" ir vadošais itāļu ražotājs, kas specializējas aukstās līmēšanas sistēmās un mašīnās. Uzņēmums piedāvā plašu līmēšanas risinājumu klāstu aukstajai līmēšanai. Papildus plašam standarta produktu klāstam "Pizzi" piedāvā individuālus risinājumus gan manuālām, gan pilnībā automātiskām sistēmām un mašīnām. ...

Pateicoties 40 gadu praktiskajai pieredzei un neparastajai ražošanas elastībai, "Pizzi" saviem klientiem piedāvā trīs līmēšanas tehnoloģijas līnijas: manuālos līmes dozatorus, spiediena mašīnas un automātiskās līmēšanas sistēmas.

"Pizzi" vienmēr cenšas sasniegt augstākos standartus, tāpēc iegulda lielus līdzekļus ražošanas paplašināšanā un attīstībā, lai apmierinātu augstākās klientu vajadzības.

Saglabātie produkti 0