Līmes dozators PIZZI, rokasgrāmata

Kods : PZ 0002 Drukāt

Standarta līmes dozēšanas pistole ir sevi pierādījusi kā nozares standarts, jo tā ir izturīga un piemērota lietošanai jebkurā līmes dozēšanas darbā, par kuru vien varat iedomāties.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
138,52 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Standarta līmes dozators PZ 0002 ir sevi pierādījis kā nozares standarts, pateicoties tā izturībai un piemērotībai lietošanai jebkurā līmes dozēšanas darbā, kādu vien varat iedomāties.

PVA līmes plūsma tiek kontrolēta ar manuāli regulējamu sviru, kas ļauj ērtāk kontrolēt dozējamās līmes daudzumu, atšķirībā no manuālās līmes pudeles lietošanas. To ir viegli piestiprināt un nomainīt visu piedāvāto sprauslu klāstu.

Ražotāji

"Pizzi" ir vadošais itāļu ražotājs, kas specializējas aukstās līmēšanas sistēmās un mašīnās. Uzņēmums piedāvā plašu līmēšanas risinājumu klāstu aukstajai līmēšanai. Papildus plašam standarta produktu klāstam "Pizzi" piedāvā individuālus risinājumus gan manuālām, gan pilnībā automātiskām sistēmām un mašīnām. ...

Pateicoties 40 gadu praktiskajai pieredzei un neparastajai ražošanas elastībai, "Pizzi" saviem klientiem piedāvā trīs līmēšanas tehnoloģijas līnijas: manuālos līmes dozatorus, spiediena mašīnas un automātiskās līmēšanas sistēmas.

"Pizzi" vienmēr cenšas sasniegt augstākos standartus, tāpēc iegulda lielus līdzekļus ražošanas paplašināšanā un attīstībā, lai apmierinātu augstākās klientu vajadzības.

Saglabātie produkti 0