Divpusēja lente uz akrila bāzes Tesa 7055, 25 m, 1000 µm, caurspīdīga

Kods : 07055-00009-32 Drukāt
Tesa 7055 ir caurspīdīga akrila masas lente.
Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
37,30 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tesa 7055 ir caurspīdīga akrila masas lente. Tā ir veidota, izmantojot akrila sistēmu ar izcilām tehniskām īpašībām, un tā izceļas ar lipīgumu, virsmas stresa izkliedi un izturību pret temperatūru un laika apstākļiem.
Pateicoties augstajai caurspīdīgumam, tā ir īpaši piemērota konstrukcijām, kas prasa savienot caurspīdīgus vai puscaurspīdīgus materiālus, piemēram, stiklu vai akrilu. Viskoelastīga cieta akrila masa kompensē savienoto daļu nevienmērīgo termisko pagarinājumu.

Kombinējot caurspīdīgus un puscaurspīdīgus materiālus šādās nozarēs: izkārtņu ražošana, dekoratīvi stikla paneļi, starpsienas.

Kopējais biezums 1000 µm, krāsa caurspīdīga.

Iespējas

Krāsa Caurspīdīgs
Garums 25 m
Platums 12 mm
Sugas 7055
Pamatmateriāls Ciets akrils
Mērķis Stikla līmēšana
Saistvielas tips Tīrs akrīls
Pagarinājums līdz plīsumam 1000%
Kopējais biezums 1000 µm

Sertifikāti

Ražotāji

"Tesa" ir viens no pasaules vadošajiem tehnisko līmlenšu ražotājiem un līmes sistēmu risinājumu izstrādātājiem (vairāk nekā 7000 produktu) rūpnieciskiem un profesionāliem klientiem un gala lietotājiem. Kopš 2001. gada "Tesa" kā tās meitasuzņēmums pilnībā pieder uzņēmumam "Beiersdorf AG" (kuras produkti ir "Nivea", "Eucerin" un "La prairie").

"Tesa" tika dibināta Vācijā 1896. gadā. un katru gadu laiž klajā 100 jaunus līmes tehnoloģiju risinājumus un patentus.

Pielietojums dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu rūpniecībā, elektronikas nozarē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros), drukāšanā un papīrā, piegāde būvniecības nozarei un efektīvas zīmola un produktu aizsardzības koncepcija veicina tesa grupas pārdošanas apjomu. "Tesa" sadarbojas arī ar farmācijas nozari, lai izstrādātu terapeitiskos plāksterus. 24% no uzņēmuma pārdošanas apjoma ir patērētāju un amatnieku (amatniecības) segmentā, kur galalietotāju produkti atvieglo darbu mājās un birojā.

"Tesa" galvenā mītne atrodas Hamburgā, Vācijā. Uzņēmumam ir 6 reģionālie biroji, 8 rūpnīcas, 65 biroji un 52 biroji vairāk nekā 100 pasaules valstīs. "Tesa" strādā 4 457 darbinieki.

"Tesa" zīmols ir ļoti labi pazīstams visā Eiropā: pat 98% Vācijā un aptuveni 90% Austrijā, Šveicē un Portugālē.

Saglabātie produkti 0