Krāsošanas lente Tesa 4334, 50 m, dzeltena

Kods : 04334-00002-00 Drukāt

Tesa Precision Mask® 4334 droši garantē žiletes asas krāsas malas, un to ir ļoti viegli izmantot vienlaikus - pateicoties ideālajai īpašā, elastīgā pamatnes un perfekti līdzsvarotā akrila līmes savienojuma kombinācijai.

Platums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
9,92 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Tesa Precision Mask® 4334 droši garantē žiletes asas krāsas malas, un to ir ļoti viegli izmantot vienlaikus - pateicoties ideālajai īpašā, elastīgā pamatnes un perfekti līdzsvarotā akrila līmes savienojuma kombinācijai. Tas palīdz lentei pielīmējiet to ļoti līdzenai virsmai un novērsiet krāsas plīsumus.

Profesionālas krāsošanas lentes un jūsu prasmīgās pieredzes apvienojums radīs krāsošanu, lai iepriecinātu jūsu klientus. Turklāt krāsošanas lentes augstā kvalitāte ļaus ietaupīt dārgu darbu.

Tesa Precision Mask® 4334 ir ieteicams arī maskēšanai smidzināšanas krāsošanas laikā ar žāvēšanu krāsnī līdz 120 ° C / 30 min. Plānas un pamatnes dēļ tā ir lieliski piemērota divu toņu lietojumiem, piemēram, taisnām un garām līnijām.


Galvenie pielietojumi:
▪ Iekštelpu maskēšana (līdz 6 mēnešiem)
▪ Āra maskēšana (līdz 8 nedēļām)
▪ Gludām un nedaudz strukturētām virsmām
▪ augstas kvalitātes krāsošanas un lakošanas darbiem

Iespējas

Garums 50 m
Platums 30 mm
Tips 4334
Pamatmateriāls Gluds papīrs
Saistvielas tips Akrils
Pagarinājums līdz plīsumam 4%
Stiepes izturība 30 N/cm
Kopējais biezums 90 µm
Saķere ar tēraudu 1.85 N/cm
UV-noturība 8 nedēļas
Iepakojums Iepakojumā 5 gab.
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Tesa" ir viens no pasaules vadošajiem tehnisko līmlenšu ražotājiem un līmes sistēmu risinājumu izstrādātājiem (vairāk nekā 7000 produktu) rūpnieciskiem un profesionāliem klientiem un gala lietotājiem. Kopš 2001. gada "Tesa" kā tās meitasuzņēmums pilnībā pieder uzņēmumam "Beiersdorf AG" (kuras produkti ir "Nivea", "Eucerin" un "La prairie").

"Tesa" tika dibināta Vācijā 1896. gadā. un katru gadu laiž klajā 100 jaunus līmes tehnoloģiju risinājumus un patentus.

Pielietojums dažādās nozarēs, piemēram, automobiļu rūpniecībā, elektronikas nozarē (piemēram, viedtālruņos, planšetdatoros), drukāšanā un papīrā, piegāde būvniecības nozarei un efektīvas zīmola un produktu aizsardzības koncepcija veicina tesa grupas pārdošanas apjomu. "Tesa" sadarbojas arī ar farmācijas nozari, lai izstrādātu terapeitiskos plāksterus. 24% no uzņēmuma pārdošanas apjoma ir patērētāju un amatnieku (amatniecības) segmentā, kur galalietotāju produkti atvieglo darbu mājās un birojā.

"Tesa" galvenā mītne atrodas Hamburgā, Vācijā. Uzņēmumam ir 6 reģionālie biroji, 8 rūpnīcas, 65 biroji un 52 biroji vairāk nekā 100 pasaules valstīs. "Tesa" strādā 4 457 darbinieki.

"Tesa" zīmols ir ļoti labi pazīstams visā Eiropā: pat 98% Vācijā un aptuveni 90% Austrijā, Šveicē un Portugālē.

Saglabātie produkti 0