Cietais vasks Mohawk, 10 gab.

Kods : M310-0202 Drukāt

Mohawk cietais vasks ir lieliski piemērots sīkiem koka un kokam līdzīgu virsmu remontdarbiem.

Krāsa
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
67,03 €
iepakot / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Mohawk cietais vasks ir lieliski piemērots sīkiem koka un kokam līdzīgu virsmu remontdarbiem. Izmantojiet cieto vasku, lai salabotu nelielus grīdas, mēbeļu, virsmu, sānu, durvju, atvilktņu un citu virsmu bojājumus. Izvēlieties no 48 standarta krāsām. Izmantojiet kausēšanas rīku vienkāršai uzklāšanai.

INFORMĀCIJA PAR PRODUKTU:
• Vienkārši lietojams
• Piemērots dažādām virsmām Piemērots skrambu un skrāpējumu remontam
• Ātri sacietē
• Daudz krāsu

IEPAKOJUMS:
• Vienā iepakojumā ir 10 vienas krāsas cietā vaska gabali

Iespējas

Krāsa Dažādi toņi
Iepakojums iepakojumā 10 gab.
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0