Zema spiediena diafragmas sūknis Wagner Zip 52

Kods : U550.ATSS7 Drukāt

ZIP 52 diafragmas sūkņu sērija paredzēta materiāla padošanai uz zemspiediena gaisa pistoli. Šis sūknis lieliski piemērots kā kokapstrādes, tā arī metālapstrādes un plastmasas industrijai.

Sūkņa korpuss
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
958,32 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

ZIP 52 diafragmas sūkņu sērija paredzēta materiāla padošanai uz zemspiediena gaisa pistoli. Šis sūknis lieliski piemērots kā kokapstrādes, tā arī metālapstrādes un plastmasas industrijai.
Zip pneimatiskie dubultās diafragmas sūkņi tika radīti, lai samazinātu gaisa patēriņu, tajā pašā laikā, saglabājot to izcilo darbību un kalpotspēju.
Sūkņa tehniskā kontrukcija ļauj to izmantot ar korozīviem, abrazīviem un augsti viskoziem materiāliem.
Zip sūkņi nosedz visas galvenās uzklāšanas metodes, kā arī var tikt izmantoti ne tikai krāsu piegādes sistēmās, bet arī drukāšanas tintes, šķīdinātāju, citu ķīmisko produktu piebarošanas sistēmās, kā arī var tikt izmantoti vienkārši, lai uzpildītu mucas un konteinerus.

Iespējas

Darba spiediens 8 bar
Sugas Zip 52
Mērķis Krāsas transportēšana
Sūkņa tips Membrānas sūknis
Zema spiediena sūknis
Gaisa ieplūdes spiediens 1,0 - 8,0 bar
Materiāla temperatūra 4 - 90 °C
Materiāla padeves pieslēgums F-G 1/2“
Pārnesuma skaits 1 :1
Dubultā cikla tilpums 108 cm³/DS
Pieslēgums (materiāla izejā) F-G 1/2‘‘
Skaņas līmenis 76 dB
Daļiņu lielums 2 mm
Tilpuma plūsma ar brīvu drenāžu 52 l/min
Maksimālais iesūkšanas augstums 4,9 m

Sertifikāti

Ražotāji

Gadu desmitiem "Wagner" grupa visā pasaulē ir pazīstama kā inovatīvu krāsošanas iekārtu sastāvdaļu piegādātājs.

"Wagner" rūpniecībai piedāvā tehnoloģiski progresīvas iekārtas un sistēmas. Šķidru un pulverveida pārklājumu izsmidzināšanai ar augstu vai zemu spiedienu, lai segtu apstrādājamo virsmu.

Daudzi koksnes, metāla, plastmasas un automobiļu rūpniecības uzņēmumi savā ražošanā ir pārbaudījuši un uzstādījuši "Wagner" iekārtas.

Lai vislabāk apmierinātu "Wagner" klientu vajadzības, uzņēmuma produktu klāsts ir sadalīts divās nodaļās. Dekoratīvās apdares nodaļa izstrādā instrumentus un aprīkojumu, kas īpaši pielāgoti celtnieku un DIY amatnieku vajadzībām, savukārt Industrial Solutions nodaļa izstrādā un ražo rūpnieciskas sastāvdaļas un iekārtas ķīmisko vielu uzklāšanai uz virsmām.

"Wagner" piegādā komponentus un risinājumus šķidrumu, šķīdinātāju un ūdens bāzes materiālu manuālai un automātiskai pārklāšanai uz virsmām. Uzņēmums koncentrējas uz uzticamību, izturību un drošu procesu vadību un kvalitāti.

Saglabātie produkti 0