Grīdas špaktele Wood Repair E850, 7 kg

Kods : BC E850.16 Drukāt

E850 ir pasta parketa grīdu masīvai špaktelēšanai. Unikālā pastas smalkākā tekstūra ļauj iekļūt pat mazākajās plaisās, plaisās un novērst visus koka grīdas nelīdzenumus.

Krāsa
Iepakojums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
84,34 €
gab / ar PVN
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

E850 ir pasta parketa grīdu masīvai špaktelēšanai. Unikālā pastas smalkākā tekstūra ļauj iekļūt pat mazākajās plaisās, plaisās un novērst visus koka grīdas nelīdzenumus.

E850 ir ļoti viegli uzklāt un pietiek tikai ar vienu slāni. Lieko špakteli viegli noņem ar dzirnaviņām, veidojot minimālu putekļu daudzumu.

E850 ir savietojams ar visu veidu virskārtām, tomēr to nav nepieciešams lietot, jo pēc pilnīgas izžūšanas tepe iegūst ūdeni atgrūdošas īpašības.

Informācija par produktu:
• Augstas kvalitātes produkts
• Ūdensdrošs
• Smalka tekstūra
• Ideāli piemērots parketam
• Pietiek ar 1 slāni
• Minimāls slīpēšanas putekļu daudzums
• Nesatur toksīnus
• Lietošanai gatava pasta
• Ideāli piemērots mozaīkām
• Lieliski piemērots lietošanai gan ārā, gan iekštelpās

Kā tas darbojas?

E850 lietošana ir vienkārša:
1. Izvēlieties krāsu. Pasta ir gatava lietošanai, var uzreiz no spaiņa.
2. Atveriet spaini, ar lāpstiņu paņemiet pareizo špakteles daudzumu
3. Pārklājiet grīdu ar špakteli un atstājiet nožūt
4. Pietiek ar vienu slāni
5. Noslīpējiet grīdu pēc tam, kad tā ir pilnībā izžuvusi (E850 rada minimālu putekļu daudzumu)
6. Pēc vajadzības uzklājiet virskārtu. Tas nav nepieciešams, jo pēc žāvēšanas E850 iegūst lieliskas ūdens atgrūšanas īpašības.

Iespējas

Krāsa Dažādi toņi
pH 7,0 - 8,0
Darba temperatūra 5°C - 30°C
Iepakojums Iepakojums 7kg
** Pārdots iepakojumos

Sertifikāti

Ražotāji

"Boegh Consult Denmark A/S" dibināja Bjarne Bøgh Pedersen 1992. gadā. 2015. gadā uzņēmums mainīja nosaukumu uz "Wood Repair", lai internacionalizētu savu zīmolu un saistītu savas pamatprasmes ar uzņēmuma nosaukumu. Un joprojām pārdod un attīsta unikālu koksni. remonta sistēmas, lai samazinātu bojātās koksnes atkritumus ražošanā.

"Wood Repair" specializējas koka remonta izstrādājumos un vada visaptverošu augstas kvalitātes produktu programmu, kas piemērota visu veidu koksnes bojājumu novēršanai. 1992. gads "Wood Repair" ir izstrādājis unikālu produktu - "Thermelt Knot Filler", koksnes remonta pildvielu pionieris. Papildus mezglu pildvielai Wood Repair ir izstrādājis plašu augstas kvalitātes pastas pildvielu līniju, kas ir lieliski piemērota visu veidu koka defektu novēršanai. Visa uzņēmuma koksnes remonta produktu programma sastāv no ekoloģiskiem produktiem, kas ir droši gan patērētājam, gan videi.

Mūsdienās koksnes remonta izstrādājumi tiek izmantoti visos kokrūpniecības segmentos, piemēram, logos, durvīs, grīdās, kāpnēs, mēbelēs, līme, veidnēs un saplāksnī visā pasaulē. 

Saglabātie produkti 0
Saistītās preces