Slīpēšanas papīra rullis Mirka AUTONET 115 mm x 10 m

Kods : AE5BY001183R Drukāt
Slīpēšanas papīra rullis Mirka AUTONET 115 mm x 10 m - īpaši izstrādāts autoindustrijai, taču ar katru gadu iekaro arvien lielāku koksnes slīpēšanas materiālu tirgu.
Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
52,91 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīppapīra rullis AUTONET 115 mm x 10 m - īpaši izstrādāts automobiļu rūpniecībai, taču ar katru gadu tas iekaro arvien lielāku koksnes slīpēšanas materiālu tirgu. Ar Autonet rezultātu var sasniegt ātri un efektīvi ar īpaši labu putekļu slāpēšanu.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Pamatne PA siets / PES siets
Krāsa Pelēks
Pārklājums Slēgts
Grauds Alumīnija oksīds
Garums 10 m
Platums 115 mm
Raupjums P180
Abrazīva nosaukums AUTONET
Ieteicams Sausā slīpēšana
Rūpniecība Būvniecība
Padariet sevi
Abrazīvs mērķis Atveres malām
Iekšējo sienu renovācija/pārkrāsošana
Sienu/griestu slīpēšana
Vecās krāsas noņemšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0