Slīpēšanas papīra rullis Mirka Abrasive Yellow 115 mm x 5 m

Kods : 1653400112 Drukāt
  • iepakojumā 10 gab.
  • Pārdots iepakojumos
Slīpēšanas papīra rullis Mirka Abrasive Yellow 115 mm x 5 m ir lieliski piemērots koka, plastmasas, krāsu un laku sausai slīpēšanai.
Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
6,33 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas papīra rullis Mirka Abrasive Yellow 115 mm x 5 m ir lieliski piemērots koka, plastmasas, krāsu un laku sausai slīpēšanai.

Iespējas

Garums 5 m
Platums 115 mm
Raupjums P120
Abrazīva nosaukums ABRASĪVS DZELTENS PAMATS
Iepakojums iepakojumā 10 gab.
** Pārdots iepakojumos
Ieteicams Sausā slīpēšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0
Pircēji, kas iegādājās šo produktu, arī nopirka