Slīpēšanas papīra rullis Mirka ABRANET 93 mm x 10 m

Kods : 545BQ001803R Drukāt

Slīpēšanas papīra rullis Mirka ABRANET 93 mm x 10 m ar integrēto Grip stiprinājumu sistēmu nodrošina slīpēšanu bez putekļiem.

Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
66,95 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas papīra rullis ABRANET 93 mm x 10 m ar integrēto Grip stiprinājumu sistēmu nodrošina slīpēšanu bez putekļiem. Ilgmūžīgs, neaizsērējošs.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Pamatne PA siets
Krāsa Brūnīgs
Pārklājums Slēgts
Grauds Alumīnija oksīds
Garums 10 m
Platums 93 mm
Raupjums P80
Abrazīva nosaukums ABRANET
Stiprinājumu sistēma Grip
Ieteicams Sausā slīpēšana

Sertifikāti

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0