Slīpēšanas paliktnis Mirka UNI 150 mm, 5/16" + M8, Grip, 61H

Kods : 8295494111 Drukāt
Abranet cieta blīvuma UNI 150 mm spilventiņš visām caurumu kombinācijām.
Paliktnis tips
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
57,49 €
gab / ar PVN
Daudzums
Pieejamās vispirms
Piegāde: procesā 2 d.
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Abranet cieta blīvuma UNI 150 mm spilventiņš visām caurumu kombinācijām. Šī Abranet zole ir optimizēta gludām virsmām un tai ir augsta malu izturība.
15 lielāki caurumi ļauj izmantot parastos diskus ar 6, 6+1, 9 un 15 caurumiem.
Nav ieteicams lietot ar 150 mm ROS iekārtām, jo ​​UNI spilventiņa un platā Abranet kombinācija nenodrošina optimālu putekļu nosūkšanu. Komplektā ietilpst 150 mm aizsargājoša starplika.
Lai nodrošinātu pareizu uzstādīšanu, vienmēr izmantojiet komplektācijā iekļautās starplikas, pārliecinoties, ka starp slīpmašīnas pārsegu un slīpēšanas paliktņa augšdaļu ir minimāla atstarpe, lai novērstu berzi starp abām daļām. Stingri pievelciet skrūvi. Slīpēšanas paliktnis nekad nedrīkst griezties. Dažreiz pārbaudiet, vai skrūve ir cieši pievilkta.

Iespējas

Urbumu skaits 61 caurums
Diametrs 150 mm
Stiprinājumu sistēma Grip
Atbalsta paliktņa forma Apaļš
Savienojošā vītne 5/16 "+ M8

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0