Slīpēšanas loksne Mirka GOLD 230 x 280 mm

Kods : 2310102560 Drukāt
  • Iepakojumā 25 gab.
  • Pārdots iepakojumos
Slīpēšanas loksne Mirka GOLD 230 x 280 mm tiek izmantota vispārējiem darbiem, lieliski piemērota koka, virsmas pārklājumu un špakteles slīpēšanai.
Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
0,71 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Vispārējiem darbiem tiek izmantota slīplapa GOLD 230 x 280 mm. Lieliski piemērots koka, virsmas pārklājumu un špakteles slīpēšanai. Piemērots arī tēraudam un citiem metāliem.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem
Pamatne D papīrs/C papīrs
Krāsa Zelts
Pārklājums Daļēji atvērts
Grauds Alumīnija oksīds
Garums 280 mm
Platums 230 mm
Urbumu skaits Bez caurumiem
Raupjums P60
Abrazīva nosaukums GOLD
Iepakojums Iepakojumā 25 gab.
** Pārdots iepakojumos
Ieteicams Sausā slīpēšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0