Slīpēšanas loksne Mirka COARSE CUT 70 x 198 mm

Kods : 4063505060 Drukāt
  • Iepakojumā 50 gab.
  • Pārdots iepakojumos
Slīpēšanas loksne Mirka COARSE CUT 70 x 198 mm - īpaši izstrādātais pastiprinātais apakšējais slānis un putekļu nosēdināšanas tehnoloģijas (Bond™) izmantošana padara Coarse Cut par labāko izvēli visu veidu rupjai slīpēšanai.
Raupjums
Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
1,10 €
gab / ar PVN
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Slīpēšanas loksne COARSE CUT 70 x 198 mm – īpaši izstrādātais pastiprinātais apakšējais slānis un putekļu nosēdināšanas tehnoloģijas (Bond™) izmantošana padara Coarse Cut par labāko izvēli visu veidu rupjai slīpēšanai. Elastīgs apaļām virsmām, lieliska malu nodilumizturība un minimāla aizsērēšana.

Iespējas

Saistviela Sveķi pār sveķiem/Progressive Bond ™
Pamatne Īpaši pastiprināts F-papīrs
Krāsa Kastanis
Pārklājums Daļēji atvērts
Grauds Alumīnija oksīds
Garums 198 mm
Platums 70 mm
Urbumu skaits 8 caurumi
Raupjums P60
Abrazīva nosaukums COARSE CUT
Stiprinājumu sistēma Grip
Iepakojums Iepakojumā 50 gab.
** Pārdots iepakojumos
Ieteicams Sausā slīpēšana

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0