• Akcija Akcija

Rokas slīpēšanas bloku komplekts Mirka 70 x 198 mm, Grip, 40H, dzeltens, 4 daļas

Kods : 8391520111 Drukāt

Universāls roku slīpēšanas komplekts Mirka 70 x 198 mm, paredzēts slīpēšanai uz ieliektām, izliektām un līdzenām virsmām.

Veikalā cenas var atšķirties
Cena:
72,00 €
gab / ar PVN
-29% 101,81 €
Daudzums
Ražotāja noliktavā
Piegāde: Jautāt
Līdz jums nepieciešama bezmaksas piegāde
180,00 €

Informācija par produktu

Universāls komplekts, kas paredzēts slīpēšanai uz ieliektām, izliektām un plakanām virsmām, pateicoties speciāliem blokiem, kas piestiprināti pie manuālā slīpēšanas korpusa.

Bloku nomaiņa ir ātra un vienkārša. Šis komplekts sastāv no manuāla slīpēšanas bloka 70x198 mm, šļūtenes adaptera ar ārējo diametru 20/28 mm un 4 maināmiem blokiem (izliekts ar R = 160 mm, ieliekts ar R = 52 mm, ieliekts ar R = 100 mm un plakans).

Iespējas

Urbumu skaits 40 caurumi
Stiprinājumu sistēma Grip

Ražotāji

"Mirka" ir globāli augošs uzņēmums ar 18 meitasuzņēmumiem, kas atrodas Eiropā, Tuvajos Austrumos, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā un Āzijā. Galvenais birojs un ražošana atrodas Somijā. Vairāk nekā 97% tās produkcijas tiek eksportēti un pārdoti uz vairāk nekā 100 valstīm.

Inovatīva pieeja, pētījumi un attīstība ļāva "Mirkai" kļūt par līderi elastīgu abrazīvu inovāciju jomā, kā arī patentētu slīpēšanas sistēmu, kas klientiem ļauj izbaudīt patiesu bezputekļu virsmas slīpēšanu.

Šodien "Mirka" piedāvā plašu augstas kvalitātes produktu klāstu, kas aptver visas slīpēšanas darbības. Uzlaboto produktu klāsts ir izstrādāts, lai efektīvi risinātu specializētas ražošanas (koksne, automašīnu apdare, kompozītmateriāli) problēmas gan profesionāļiem, gan amatieriem.

Saglabātie produkti 0